Skocz do zawartości
Karol :)

Gdzie wykupić hosting i domenę ?

Polecane posty

Witam !

 

Gdzie polecacie wykupić hosting i domenę (.pl). Strona tak jak w temacie ma za zadanie reklamę prywatnej firmy noclegowej (wynajem domków letniskowych nad jeziorem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domena w masternet.pl bo tanie przedluzenie  :huh: Co do hostingu to zalezy od wymagan, ale chyba pod taka strone nie bedzie potrzebne nic duzego, prawda?  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie tak, patrząc po konkurencyjnych stronach około 500-700 wejść na stronę miesięcznie. Jaki serwer polecacie ?

W zasadzie w dowolnej firmie która działa nie od wczoraj, ma jasne regulaminy i zasady współpracy.

Chyba nic nie stoi na przeszkodzie by podjąć współpracę odnośnie domeny i serwera w jednej firmie, bądź jak to często bywa zainteresować się firmą mającą siedzibę w swoim mieście :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretnie jaką firmę polecacie ?
Włóz troszkę własnej pracy i przeglądnij chociaż parę tematów z opiniami :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A konkretnie jaką firmę polecacie ?

No jeżeli chcesz mieć i domenę i serwer w jednej firmie to MasterNet.pl się nada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakieś uzasadnienie ? Dlaczego masternet ? Co do cen domen ma najtańsze (tak jak ovh). A serwery widzę, że bardzo atrakcyjna jest również oferta pozostałych firm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakieś uzasadnienie ? Dlaczego masternet ? Co do cen domen ma najtańsze (tak jak ovh). A serwery widzę, że bardzo atrakcyjna jest również oferta pozostałych firm.

Przeszukaj forum i opinie o firmach które Cię zainteresowały a nie tak wszystkich pytasz dlaczego to dlaczego tamto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszperałem po forum i znalazłem ciekawą ofertę firmy Netmark. Interesował by mnie ten najmniejszy pakiet. Jak myślicie wystarczy on na taką stronę. Ile osób mogło by ją odwiedzić przy 5GB miesięcznego transferu i wielkości strony nie większej jak 10 MB. Do Nowego Sącza mam niedaleko więc plus. Warto ich wybrać jako alternatywę do Masternet ? Cena za ich usługi również była by mniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do sącza tez mam niedaleko, bo 30 minut samochodem :) Co do NetMark, to opinia moich znajomych o tej firmie jest dobra. Ogólnie większość stwierdza, że jak za taką cenę, to jest przyzwoicie ;) Mimo to, domenę najlepiej wziąść w masternet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×