Skocz do zawartości
r0ni

Potrzebny KONKRETNY hosting

Polecane posty

Witam

Poszukuję pewnego i solidnego hostingu w rozsądnej cenie. Będzie on używany pod serwis działający na paru plikach php - żadne forum/cms, po prostu zwykła strona z paroma podstronami. Co potrzebuję:

Powierzchnia ~50MB

Transfer - początkowo ~30GB z możliwością potem zwiększenia w rozsądnej cenie

1 Baza MySQL

PHP 5

Jakiś cpanel lub DA

Myślę, że to by na razie było wszystko, czekam na konkretne propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdz oferte hekko z mojej stopki :huh:

Po pierwsze masz tam reffa od nich...

Po drugie, piszę że proszę o konkrety a nie standardowe sztywne oferty. Interesuje mnie powierzchnia 50MB i jak największy transfer w najmniejszej cenie a hekko.pl takowej oferty nie posiada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pierwsze masz tam reffa od nich...

Po drugie, piszę że proszę o konkrety a nie standardowe sztywne oferty. Interesuje mnie powierzchnia 50MB i jak największy transfer w najmniejszej cenie a hekko.pl takowej oferty nie posiada...

Czy w ogóle jakaś firma obniży Ci cenę kosztem mniejszej powierzchni? raczej nie.

 

PS. możesz napisać wprost co chcesz utrzymywać skoro tylko parę plików php potrzebuje tyle transferu i nie jest to żaden cms/forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy w ogóle jakaś firma obniży Ci cenę kosztem mniejszej powierzchni? raczej nie.

 

PS. możesz napisać wprost co chcesz utrzymywać skoro tylko parę plików php potrzebuje tyle transferu i nie jest to żaden cms/forum?

 

Zwykła strona stworzona w php, czy to tak trudno wywnioskować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro w temacie piszesz "konkretny hosting" podając tylko wymagane parametry, a nie chcesz zdradzić więcej szczegółów to reasumując każda firma sprosta wymaganiom patrząc na podane przez Ciebie parametry.

 

Jeżeli na prawdę szukasz firmy która w zamian za mniejszą powierzchnię dyskową obniży Ci cenę to raczej takowej nie znajdziesz gdyż jest to dla firmy zwyczajnie nie opłacalne, ponadto już nie jest tak, że każda firma zrobi dla Klienta dosłownie wszystko (są pewne kwestie poniżej których zejść się zwyczajnie nie da).

Mowa naturalnie o wieloletnich firmach z doświadczeniem.

 

Jeśli szukasz pomocy to wypadałoby się dostosować do wypowiedzi użytkowników tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jak Adrian napisal, nikt nie zamieni powieszchni na transfer ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceny są już tak niskie, że kofiguracja pakietów pod jednego klienta nie ma sensu. Chyba 30 złotych rocznie to nie aż tak dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×