Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marczak

pytanko odnośnie encodera

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Mam takie małe pytanko, potrzebuje zabezpieczyć czymś swój skrypt. Co byście mi polecili (coś najlepiej darmowego) abym mógł zakodować kod ??

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Pozdrawiam,

marczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie przymierzam się do zakupu ioncube.

 

Czy ktoś może polecić mi jakiś sprawdzony sposób na jego zakup? W stanach wyjdzie chyba trochę taniej, ale nie jestem pewien czy ceny podane na stronie zawierają podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może polecić mi jakiś sprawdzony sposób na jego zakup? W stanach wyjdzie chyba trochę taniej, ale nie jestem pewien czy ceny podane na stronie zawierają podatek.
Jaki podatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie przymierzam się do zakupu ioncube.

 

Czy ktoś może polecić mi jakiś sprawdzony sposób na jego zakup? W stanach wyjdzie chyba trochę taniej, ale nie jestem pewien czy ceny podane na stronie zawierają podatek.

Nie zawierają. Liczyłem niedawno - ceny są porównywalne. Wniosek - bierz u brata swego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie doszukałem się na stronie, że do ceny już się nic nie dolicza. Chodziło mi o vat, nie byłem pewien czy muszę go dodatkowo płacić.

 

EDIT: nie zawierają, ale podając 'VAT number' nie musisz go płacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatecznie doszukałem się na stronie, że do ceny już się nic nie dolicza. Chodziło mi o vat, nie byłem pewien czy muszę go dodatkowo płacić.

 

EDIT: nie zawierają, ale podając 'VAT number' nie musisz go płacić.

Przecież jeżeli kupujesz coś w USA to nie płacisz VAT'u... Nie pomyliło Ci się czasem z EU?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilem phpSHIELD. Jest duzo tanszy niz ionCube. Jestem w pelni zadowolony ;)

 

http://phpshield.com/

 

 

Mam pytanie odnośnie tego phpshielda, na wersji demo po jakim czasie pliki zakodowane wygasaja ?? wraz z upływem licencji demo ?? czy poprostu jak sobie zakoduje pliki, licencja wygasnie to dalej wszystko bedzie ladnie dzialalo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje jeszcze tylko pytanie jak z wydajnością phpshield oraz czy można zakodować tylko część używanych plików?

 

Dodatkowym minusem jest tutaj ich user guide. Data w jego stopce 2002-2005 oraz zupełnie inne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrypty phpShield maja wieksza wydajnosc niz te niezakodowane. Byc moze strona nie jest czesto aktualizowana, ale jest to stabilna firma ( wlasciciel http://sourceguardian.com/ ).

 

w moich testach zrobionych przed chwilą zakodowany skrypt mial wydajnosc 5 req/sek a niezakodowany 7.5 req / sek.

 

Loadery mialem dodane do katalogu ze skryptami.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ma ktoś takie testy z ioncube. Bo oba programy mają plusy i minusy. Nie chcę przepłacić, ale nie chcę potem kupować jeszcze drugiego bo pierwszy okazał się zły.

 

phpshield praktycznie się nie rozwija od paru lat, natomiast support odpisał szybko, a cena jest znacznie niższa. IonCube nie chce odpisywać na maile z Polski i ma problemy np. z require_once oraz jest droższy.

 

Ściągnę chyba demka i też zrobię jakieś testy jak znajdę czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Encoder phpShield moze i nie jest aktualizowany, ale wedlug mnie zadne poprawki nie sa obecnie potrzebne. Wszystko dziala tak jak nalezy, a na stronie zamieszczone sa moduly do najnowszych wersji PHP. Tworcy uzupelniaja liste modulow co jakis czas, dalej utrzymuja ten projekt, jest to czesc SourceGuardian'a, ktory ma o wiele wieksze mozliwosci, ale i cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem loader do php.ini i wyniki są straszne

 

bez shield:

total time 1,84s

req/s : 10,84

 

z shield:

total time: 4,19s

req/s: 4,77

 

kolejne testy wykazały podobne wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×