Skocz do zawartości
Kimi2007

Dedyk w livenet.pl

Polecane posty

Witam,

 

dzis kupiłem dedyka w livenet.pl i chciałem się dowiedzieć czy wy też macie takie problemy z łączem niby pisze 100 Mbps a przy sciganiu 70 kb/s co to wogule jest, pisałem im na gg ale chyba mnie olewaja totalnie, wiecie cos na ten temat ??

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to 70 kb/s to chyba jest twój net

 

PS. pisz maila, gg często pada, wiesza się, ale o to raczej nie pytaj dlaczego nie masz 100 Mbps przy ściąganiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no podobno 100 dają.. ale to bujda.. kumpel ma tam dedyka i tak ok 2 - 3 mbity na uploadzie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podobno 100 dają.. ale to bujda.. kumpel ma tam dedyka i tak ok 2 - 3 mbity na uploadzie ma

 

To podobno, czy nie podobno? Gdzie w oficjalnej ofercie jest info, że prędkość peer-to-peer będzie 100Mbit?

A może co niektórzy mylą dostępne im łącze z portem uplinkowym 10/100/1000 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

dzis kupiłem dedyka w livenet.pl i chciałem się dowiedzieć czy wy też macie takie problemy z łączem niby pisze 100 Mbps a przy sciganiu 70 kb/s co to wogule jest, pisałem im na gg ale chyba mnie olewaja totalnie, wiecie cos na ten temat ??

 

Pozdro

 

Nie oszczędzaj na budżetówkach lub kup dedykowane pasmo to będzie porządnie, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2-3 na uploadzie proszę Cię .... znacznie więcej tam jest ale swoich wykresów MRTG nie pokaże ale dużo osób do nich ma dostęp .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem speca któregoś maila z kolei, i dostałem odpowiedz ze jak bede sciagał z netload.in to będę miał 3mb/s, gdy miałem RPS z Linux w firmie OVH zero problemów wszędzie ściągało 7-8 mb/s , porostu będę musiał chyba zrezygnować jak tego nie zrobią i 170 złoty w błoto będzie chyba ze porządna firma to kasę odda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mieliby oddawać Ci pieniądze? Za 170 zł cudem byłoby gdyby ktoś zagwarantował Ci CIR 1 Mbps a Ty chciałbyś mieć 100 :huh:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

mi z nephax do dmtec po 10 mbits a z nephax do server.lu po 25.

 

Zmień serwerownie kolego :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Hm. Z livenetu
15:20:45 (4,22 MB/s) - `50mb.gts' saved

 

~33.76mbit.

 

Sprawdzałeś to w szczycie jak każdy dedyk pod gry tam ma ful graczy ? czy o 15 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alarm odwołany, klientowi chodzi wszystko dobrze, chwile temu pracowaliśmy na jego serwerze ponieważ po zalogowaniu sie na VNC nie miał internetu

 

Jak sie okazuje klient skonfigurował sobie na serwerze... DOSTEP WDZWANIANY (tak, ten przez telefon ) z naszej oferty http://livenet.pl/ldostep.htm

 

Po ustawieniu internetu tak jak powinno być idzie 24 Mbps

 

 

 

@Active

 

A ciebie proszę o nie wypowiadania się w tym temacie bo znowu swoje bajki wysuwasz i zaraz pewnie z ofertą wyjedziesz .... proszę Cię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałeś to w szczycie jak każdy dedyk pod gry tam ma ful graczy ? czy o 15 ?
Prawdę mówiąc, to brak mi komentarza. Haha no niewierze w to co czytam.

 

Brawo panie Miodku! :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×