Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Waspoza

Dylemat ACI czy OVH

Polecane posty

Witam,

 

jestem ze Szczecina i mam serwerek 1U do kolokacji. Już byłem zdecydowany go wstawić do Akademickiego Centrum Informatyki (www.aci.com.pl), ale wpadła mi w oko ciekawa oferta na serwer dedykowany w OVH.

 

I teraz mam dylemat. Może ktoś ma doświadczenia z powyższymi firmami i mógłby się podzielić opiniami?

 

 

Ja ze swojej strony mogę dać jedną radę. Omijajcie kolokację w Netii szerokim łukiem. Co kilka dni coś robią z siecią i transfer spada do nieakceptowalnego poziomu, a przygotowanie oferty na zwiększenie pasma zajęło im prawie miesiąc. Dodam że gdyby nie trzy nasze telefony ponaglające, tej ofery pewnie byśmy wogóle nie dostali. O cenach już nawet ne będę pisał bo to prawdziwa tragedia w trzech aktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja moge się wypowiedzieć w kierunku OVH, mam tam RPSa od kilku miesięcy i teraz dokupiłem drugiego. Na support nie moge narzekać ;) jest całkiem dobry. raz miałem pad RPSa i zdiagnozowali to jako coś z elektryką. niecałe 3h im zajeło zrobienie tego. Kontakt z supportem jest dobry. W miare szybko odpisują na maile. Jakoś w połowie roku zamierzam wykupić tam dedyka. Mam nadzieje ze do tego czasu nic się nie zmieni :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj więcej detali, ile kosztuje ta kolokacja, jaki serwer w ovh masz na oku bo rpsami sie nie ma co sugerowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×