Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
d.v

Z: Firmy oferujące resellera w polsce

Polecane posty

Nie no, rozumiem, że 300zł na rok to może być mało, ale jakbym mógł sobie wszystko skonfigurować ładnie (i będzie NAPEWNO działać) to mogę i 400-500zł zapłacić. Wyżej nie ma sensu, bo potem dojdę z miesięcznym płaceniem do cen VPSa czy dedyka, a to się trochę mija z celem. Może dopiero zaczynam zabawę i nie umiem ustawić linuxa czy bsd pod hosting, ale to nie znaczy że nie mogę mieć swojego małego hostingu (głównie zajmuję się programowaniem (też stronek), więc chyba jakoś dam radę zmęczyć konfigurację linucha jak będzie trzeba). Poza tym >500zł rocznie za 1GB miejsca dowolnie konfigurowalnego na stronki to dla mnie już przesada. Nie wiem, może za mało wiadomości jeszcze mam, ale myślę, że po prostu coś jest nie tak z tymi rzeczami tutaj :) Poza tym ustawienie hostingu nie wydaje się takim dużym wyczynem, bo z tego co widziałem (a widziałem, pingowałem i ripeowałem już sporo) to większość tych małych i średnich firm z malutkich miejscowości pod Poznaniem, Krakowem, Gdańskiem czy Warszawą (zawsze mnie też zastanawiało czemu akurat takie miejscowości, w dużych miastach nikt firm nie zakłada czy jak? :) , ma serwery za granicą, lub tutaj wykupione w dużych serwerowniach w Gdańsku czy Łodzi i śmigają. Co prawda zarządza tym jedna, dwie osoby, no ale chodzi o to że DZIAŁA, a nie to czy na maila odpowiadają :) Jak oni mogą sobie VPSa z niemczech załatwić to widocznie mogę i ja. Tylko szkoda, że większość firm niemieckich ma stronki tylko w DE, nie widziałem jeszcze w EN. Zależało mi jednak na outsourcingu. Zakładam niedługo firmę i nie opłaca mi się jednocześnie pisać aplikacje i stawiać serwery, już ta pierwsza rzecz sporo czasu pochłania.

 

A nie myślałeś o Holandii? Pingi i transfery takie jak w Niemczech (czyli często-gęsto lepsze niż w Polsce), ceny nieporównywalne z polskimi (bo tam mają zaawansowaną infrastrukturę za normalną kasę, a nie łącza kilkumegowe za kilka tysięcy rocznie). Sam się z Reichu do Niderlandów ze swoim serwisem przenoszę właśnie. Niedrogie resellery, VPSy, do wyboru, do koloru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×