Skocz do zawartości
wesolak

Poszukuję skryptu

Polecane posty

Witam, mam wykupionego resellera i ok. 30 kont znajomych na nim. Potrzebowałbym skrypt w stylu ClientExec czy WHMCS tylko że darmowy, gdyż do moich prywatnych zastosowań nie potrzeba mi płacić, a jednak zawsze to lepszy porządek:)

 

PS

 

Tylko nie PhpCoin :D Chyba że ktoś ma spolszczenie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie piszemy system billingowy dla DA (użytkownicy, zamówienia, faktury, raporty itd.) więc za ok. 1-2 tygodnie coś Ci zaproponuję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może za 1-2 tygodnie będę już Waszym klientem:) Muszę tylko przetestować resellera i poczekać na przenosimy do Polski, gdyż jest mi potrzebne dodatkowe IP:) Więc czekam na ofertę gdy panel zostanie skończony;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aktualnie piszemy system billingowy dla DA (użytkownicy, zamówienia, faktury, raporty itd.) więc za ok. 1-2 tygodnie coś Ci zaproponuję:-)

 

Szkoda, że nie do cPanel... a co do tematu, to czy zna ktoś właśnie taki system bilingowy najlepiej darmowy/open source albo niezbyt drogi, który współpracuje z cPanel'em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam wykupionego resellera i ok. 30 kont znajomych na nim. Potrzebowałbym skrypt w stylu ClientExec czy WHMCS tylko że darmowy, gdyż do moich prywatnych zastosowań nie potrzeba mi płacić, a jednak zawsze to lepszy porządek:)

 

PS

 

Tylko nie PhpCoin ;) Chyba że ktoś ma spolszczenie;)

 

U nas z resellerem (niektóre plany taryfowe), masz darmową licencję na CE.

edit: Sorki, nie doczytałem Twoje postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat gdyż przyszła mi płatność za mojego resellera, a chciałbym zmienić na netzip skończyliście może już panel albo przenosiny do Polski? A jeśli nie to na kiedy jest to zaplanowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×