Skocz do zawartości
Paul

Gdzie przetransferować pl z home.pl ?

Polecane posty

Obecnie posiadam domenę zarejestrowaną w home.pl (początkowo w promocji, dwa tygodnie temu odnowiłem i teraz chcę uciec bo kolejny rok odnowienia za 120zł. to przesada...) i chcę przetransferować ją do jakiejś innej firmy gdzie odnowienie za rok było by tańsze...

Posiadam kilka domen w Ovh.pl ale jest jedna wada przez co nie chcę przenosić tam już więcej domen otóż, nie

ma możliwości aby Ovh wyświetlało danej właściciela we whois - osoba fizyczna :)

(W Ovh.pl poza powyższą wadą jest faje to, że można ustawiać oddzielnie rekordy A, MX, TXT itd. oraz że dają do każdej pl

konto - niby małe ale zawsze).

 

Proszę o podpowiedź gdzie warto trzymać domen, oraz gdzie jest możliwa edycja stref domeny

a najlepiej jeszcze gdzie by było choćby jakieś malutki konto www do domeny ?

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może coś poza MasterNet.pl jest warte uwagi ?

(nie, żebym coś miał do powyższej firmy lecz zawsze wybór jest lepszy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o podpowiedź gdzie warto trzymać domen, oraz gdzie jest możliwa edycja stref domeny

a najlepiej jeszcze gdzie by było choćby jakieś malutki konto www do domeny ?

W http://dhosting.pl/ do zarejestrowanej domeny dodawane jest bezpłatne konto dDomena (500 MB pojemności, 6000 MB rocznego transferu). Edycji stref niestety nie można jeszcze wykonywać ręcznie, natomiast nie jest to wadą przy tak szybko funkcjonującym supporcie. Cena przedłużeń nieco wyższa niż w masternecie czy ovh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Until the end of march ppd.pl/cennik.html is even cheaper than ovh+masternet.

 

Where do you see cheaper prices? Registration&Renewal prices are higher.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Where do you see cheaper prices? Registration&Renewal prices are higher.

 

You have to scroll down to the very bottom, but as i said this only available this month.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W OVH masz bardzo dobry panel do zarządzania domenami zmiany w DNS są aktualizowane prawie natychmiast .. minusem jest to że jak będziesz chciał przenieść gdzieś domene z OVH to każą ci faxem potwierdzać tożsamość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W OVH masz bardzo dobry panel do zarządzania domenami zmiany w DNS są aktualizowane prawie natychmiast .. minusem jest to że jak będziesz chciał przenieść gdzieś domene z OVH to każą ci faxem potwierdzać tożsamość

 

To jeszcze można przecierpieć dla mnie gorsze jest to, że nie mogę mieć we whois swoich danych ;)

ABONENT: dane niedostępne

- takie coś jest zawsze przy domenach pl na osobę fizyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W OVH masz bardzo dobry panel do zarządzania domenami zmiany w DNS są aktualizowane prawie natychmiast .. minusem jest to że jak będziesz chciał przenieść gdzieś domene z OVH to każą ci faxem potwierdzać tożsamość

 

A co z osobami nie pełnoletnimi ?

BO może będę szykował przeprowadzkę do Masternet ;)

 

Paszport dam zobaczą rocznik ... i będą się szczępić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×