Skocz do zawartości
copycat

[dedykowany/gry] Dedyk pod serwer gier

Polecane posty

Witam.

 

Szukam serwera dedykowanego pod serwer gry. Chodzi przede wszystkim o to aby obniżyć koszty obecnego serwera (59€).

 

CPU: w tej chwili jest Athlon XP 3700+ i w zupełności starcza, obsługuje jeszcze www i forum, więc gdyby procek był słabszy to rozważam wykupienie oddzielnego webhostingu żeby odciążyc dedyka

RAM: minimum 1GB

HDD: taki, żebym nie musiał codziennie go sprzątać - na 80GB się może jakoś wcisnę, 160 GB brzmi w miarę sensownie, ale generalnie im więcej tym lepiej

Transfer: kilkaset GB/miesiąc, powiedzmy co najmniej 300...

Łącze: 10 Mbit może się zapchać, najlepiej standardowo 100Mbit, chyba że by było jakoś supertanio to może wtedy mniej.

Lokalizacja: taka, żeby pingi były dopuszczalne jak na serwer gry. to jest MMO, a nie FPS, więc nie będzie tragedii z powodu dodatkowych 10ms, ale raczej muszą być małe opoźnienia przez cały dzien, a zwłaszcza w godz. 15-24

Cena: jak najniższa, na pewno musi być mniej niż 59€. Bez opłat aktywacyjnych albo minimalne, tak żeby się opłacało zmienić. Umowa na czas nieokreślony, płatność co miesiąc. Okres wypowiedzenia max na koniec przyszłego miesiąca, najlepiej na koniec obecnego.

 

Może być używany :)

 

Dzięki z góry, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie interesuje mnie 1/367 serwera w postaci 5 i 3/4 slota pod Counterstrika tylko dedyk. Niestety na wskazanym przez Ciebie forum nie ma nic co by mi pomogło.

 

Tak czy siak dzięki za dobre chęci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesuje mnie 1/367 serwera w postaci 5 i 3/4 slota pod Counterstrika tylko dedyk. Niestety na wskazanym przez Ciebie forum nie ma nic co by mi pomogło.

 

Tak czy siak dzięki za dobre chęci. Pozdrawiam

Hm, wszystko co związane z serwerami gier = out na tamto forum. Takie zasady zostały ustalone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

59 x 4,70 to jest 277 zł i ty chcesz coś dobrego pod gry za tyle ? nie wiem gdzie coś takiego znajdziesz chyba w Erze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do livenet.pl myślę że możemy przygotować dobrą ofertę dla pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to teraz komuś głupio nie :) ? Osobiscie polecam livnet, pewnie nawet pakiet basic Ci starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Livenet, od czasu zmiany łącz działa wręcz idealnie - jak za tą cenę jakość wyśmienita :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×