Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Malitek

Z: Kraków meeting w kwietniu ?

Polecane posty

Jak by się dało to w piątek ;)

 

Noc Piątek/Sobota - gadamy przy przepicie :D

Sobota - Odpoczywamy i leczymy ból głowy

Niedziela - Można coś przegotować do pracy/szkoły xD

 

 

Ostatnio było tak.

 

Noc Sobota/Niedziela - gadamy przy przepicie :D

Niedziela - Odpoczywamy i leczymy ból głowy

Poniedziałem - Zostajemy w domu bo nie chcemy załapać ochrzanu w pracy/ ładnej ocenki w szkole :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Trening czyni mistrza :) Ja reboota miałem 4 godziny i mogłem dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młody organizm, piłeś w jego wieku? xD (joke).

 

Ja jednak wole sobotę bo w piątek mam szkołę do późnych godzin wieczornych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w kwietniu? Znowu..:) ale tym razem więcej firm niech przyjedzie :) najlepiej jakby domówka była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Hehe, na moją obecność można liczyć. Z mojej strony bez takiego sponiewierania. Jaki by był termin w Krakowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Rozumiem, że alkohol to podstawa imprezy ale nie musicie pisać jak 13 latkowie, którzy tylko szukają okazji.

 

Pamiętajcie, że te tematy czytają osoby postronne, które raczej nie zostaną zachęcone waszymi wypowiedziami.

 

Podsumowując - pewnie, że pijemy ale to jest normalne i tak należy to traktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Nie tyle co podstawa ale bez niego by było nieco sztywno, i zapewne mniej obciachowo (vide sam do siebie mówie)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, że alkohol to podstawa imprezy ale nie musicie pisać jak 13 latkowie, którzy tylko szukają okazji.

 

Pamiętajcie, że te tematy czytają osoby postronne, które raczej nie zostaną zachęcone waszymi wypowiedziami.

 

Podsumowując - pewnie, że pijemy ale to jest normalne i tak należy to traktować.

Czy Pan administrator by się zjawił na tym spotkaniu?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Pan administrator nie wie gdzie bedzie w ten weekend a co dopiero za miesiąc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie, że te tematy czytają osoby postronne, które raczej nie zostaną zachęcone waszymi wypowiedziami.

 

Z punktu widzenia osób postronnych, to wszystkie wypowiedzi dot. zlotów (czy to plany, czy to relacje z już istniejących) dają mi obraz tego, że banda warchlaków/świń po prostu urządzi/urządziła sobie całonocną libację, która niczym nie różniła się od zachowania tzw. "meneli" z pobliskiej budki z piwem.

Bo informacje, że ktoś upił (choć tu powinno być mocniejsze&brzydsze słowo) do nieprzytomności i inni go musieli do pociągu zanosić dla mnie normalne nie jest.

Podobnie jak picie/udostępnianie alkoholu nieletnim (btw. to jest dosyć mocno karalne).

 

 

Domyślam się, że tak źle to chyba nie było, ale taki dajecie niestety obraz waszych zlotów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Bez przesady, tak źle nie było. Pewne rzeczy są dość mocno wyolbrzymiane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×