Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
indy80s

[poszukuję sponsora] na hosting dla serwisu parafialnego

Polecane posty

Potrzebuję miejsca na prosty cms. Domena już jest (jako subdomena .pl).

 

Być może wystarczy najmniejsza oferta firmy hostingowej. Parafia liczy 3tys osób. Być może będzie działać na nim galeria zdjęć lub pozostaniemy z picasaweb.

 

Można umowę sformalizować z proboszczem w formie darowizny lub ceny usługi =0zl.

 

Mój wkład to programowanie.

 

Możliwa reklama w stopce (tzn tylko link tekstowy) firmy hostingowej lub oferenta nie 'gryzącego' się z tematyką strony.

 

Wymagane: mod_rewrite, mysqli, konto ftp, serwery w PL, backup, php5

Preferowany: shell, mod_deflate, cron

 

Wybiorę ofertę, która oferuje rozsądną usługę hostingową, tzn krótki czas odpowiedzi i niezawodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieładnie trochę tak dać ofertę i czekać aż ktoś przyjdzie, dodatkowo pisać że będziesz wybierać i wybrzydzać :)

Proponuję włożyć trochę inicjatywy i samemu przedstawić firmom indywidualny projekt i kożyści płynące ze sponsoringu, ogłoszenie typu szukam sponsora ale niech on będzie pewny i jeszcze w ramach bezpłatnej usługi szybko odpisuje na moje maile jest mało na miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest takie przysłowie: "Darowanemy koniowi nie patrzy się w zęby"

 

Przeważnie to sponsor daje warunki współpracy. Zrób jak napisał Najdman, ale nie dopisuj w listach do sponsorów czegoś takiego: "Wybiorę ofertę, która oferuje rozsądną usługę hostingową, tzn krótki czas odpowiedzi i niezawodność. "

 

Raczej nie znajdziesz wtedy nikogo.

Tak czy inaczej, życzę powodzenia. Z drugiej jednak strony nie wierzę, że proboszcz nie ma 30 złotych rocznie na profesjonalny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilkadziesiąt złotych na hosting proboszcz nie ma? Chyba na prawdę mamy kryzys. Polecam proboszczowi przesiąść się na rower i w tydzień oszczędzi potrzebne środki.

 

Sorry za post, ale nie mogłem się powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować  

×