Skocz do zawartości
WPNJ

"Play Fresh – logicznie rzecz biorąc, najlepsza oferta na kartę"

Polecane posty

Niedawno uciekłem z Orange Go (na kartę), ponieważ tyle ile oni mi reklam swoich usług, konkursów i loterii przesyłali to głowa mała. Bywało, że dostawałem od ncih po kilka reklam DZIENNIE! Kilkukrotnie prosiłem o reakcję, niby pousuwali mój numer z ich baz reklamowych ale wciąż ogromną ilośc spamu dostawałem. W końcu się wściekłem i przeniosłem do Play na kartę i jestem zadowolony. 200 darmowych smsów co miesiąc, korzystne stawki, uczciwy system malejących stawek i co najważniejsze - mało g..nianych reklam.

 

Orange ogólnie ma niezłą ofertę, ale skala braku szacunku do klienta jest skandaliczna. W Erze zaś opłaca się jedynie pisać i dzwonić do osób w sieci - wówczas wychodzi najtaniej w Polsce, gorzej jak trzeba się kontaktować z osobami spoza sieci - wtedy pozostaje płacić i płakać. Wiem co mówię, bo rodzice mają Tak Taka i to od lat (niestety związani umową).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam orange [dla klientów biznesowych] i poza życzeniami na święta praktycznie nic od nich nie dostaje. Abonament jak najbardziej opłacalny, ale telefony drogie jeśli ktoś chce coś naprawdę fajnego.

 

Natomiast jeśli chodzi o orange go to dziewczyna z tego korzysta i aż tyle tych reklam nie dostaje, jak nie zapomnę to sprawdzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast jeśli chodzi o orange go to dziewczyna z tego korzysta i aż tyle tych reklam nie dostaje, jak nie zapomnę to sprawdzę

 

Reklamy dostają tylko ci, którym zachciało się aktywować możliwość przysyłania do nich SMSów z bramki sms.orange.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dawno bym miał Playa tylko internet strasznie drogi:/ W plusie 10zł/50MB w Play 12gr/100kb...

 

w plusie nie kupujesz paczek 50MB tylko płacisz po 12gr za każde 100kB :P

hmm.. w heyah masz teraz: 0,02 za każde 100kB danych, więc też wychodzi ci za paczkę ~50 MB = 10zł :P

 

http://www.heyah.pl/rowna-taryfa_oferta-cenowa

http://www.heyah.pl/mobilny-internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×