Skocz do zawartości
Greedo

Szukam hostingu pod...

Polecane posty

Witam,

 

Chcę założyć serwer uploadu zdjęć. Szukam do tego na dobry początek serwera z jak największą pojemnością i transferem. Mile widziany byłby również cron chodź nie koniecznie.

 

 

 

Szukam już 2 dni odpowiedniej ofert i group5 byłoby idealnym rozwiązaniem i w dodatku tanim jednak nie pozwalają oni na tego typu serwisy na swoich serwerach :/ . Czytałem już wiele postów na tym forum i widzę że znacie dużo ciekawych ofert jednak mój budżet nie jest zbyt wielki więc proszę o dosyć tanie opcje w tej kategori. Jedyne co znalazłem sensowne to oferata http://hostit.pl/ serwer wirtualny business. Co o tym sądzicie ? 12 gb to sporo jednak dosyć mały transfer miesięczny. Zastanawiam się również nad ofertą business hosting w az.pl ? Co o niej sądzicie ? W az.pl transfer miesięczny to to 160gb a to już sporo :( A może macie namiary na jakiś dedyk albo VPS do 120 zł/mc z dużą pojemnościa i traffic'iem?

 

 

 

Panowie, proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting
Np. H9.

 

Wynalazki jak group5 czy az odradzam. Zresztą poczytaj tematy na forum. Jak znasz niemiecki to możesz pomyśleć o http://www.hosteurope.de/produkte/WebPack-Pro.

 

Jeśli myślisz o VPSie to musisz pamiętać o administracji.

 

H9 i H9... daj cie coś innego.

Mam 2 klientów którzy uciekli z H9 na dedyki do Polski, nie mam pojęcia dlaczego, ale plików troszku tam mieli i chyba dlatego H9 zaczęło im robić problemy.... (bo load skakał)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porozmawiałem z konsultantem H9 i wszystko wydaje się być ok. Jedyna bariera to bariera językowa czyli nic nie znacząca. Nawet serwer w azji da się wybrać.

 

Tak z czystej ciekawości (skrypt instaluję dopiero za 2 dni) to macie inne propozycje ? coś co przebije H9 a nie różniącego się specjalnie cenowo ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te molochy transferowo-dyskowe typu site5, H9 i sławetny dreamhost to najwyżej może być tymczasowa zabawa... popieram Active'a : )

dajcie spokój, nigdy bym nie postawił serwisu, na którym mi zależy na czymś takim jak s5, h9, dream..

 

Active - oni mają refy w linkach, dlatego tak ochoczy polecają ; )

 

AZ olej - to tragedia

 

Webpack w HE to akurat nie jest dobra rzecz (wysoka opłata za setup, no i miesięczna dodatkowa opłata za obsługę domeny!).. jak już, to VPS w HE lub gdzieś w UK... albo zacząć na mocnym hostingu dzielonym albo resellerze w UK (a2b2.com albo angielski serwer innohosting.com)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a jeszcze bliżej jest Francja i Niemcy gdzie także można coś dobrego dla siebie znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Greedo zakładam, że chcesz zarabiac na reklamach, bo w koncu nikt nie zakłada takich rzeczy w innych celach :) Zeby zarabiac trzeba najpierw troche zainwestowac. Do tego najlepiej autorski skrypt, wiec ja bym sobie liczył budżet w tysiącach :) Poza tym weź pod uwagę, że takich stron jest cała masa... Na reklame, żeby się wybic choc troche potrzebne są kolejne tysiące :) Dlatego jesli nie masz dobrego budżetu, to nie ma sensu się bawic w takie cos  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do H9 znajomy tam przeniósł forum z home.pl i się po 2 dniach wyniósł bo muliło .. jak .. by przemo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

strona już zarabiała 500 zł/mc ale problem jest w tym że kończy się hosting w az.pl ale chciałbym coś innego. Mi 500zł/mc narazie wystarcza. Chodzi o sam serwer na którym bym sie nie musiał martwić że zabraknie traffic'u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

napisz proszę jaki masz ten badziewny pakiet w az. I w jakim stopniu jest obecnie wykorzystywany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy zarobkach 500 zł/mc można przenieść się na VPSa lub do iq.pl czy kei.pl (chociaż najpierw nakreśl na chociaż trochę profil twojej strony, napisz czym jest obciążana, ile zasobów zużywa)

 

Jeszcze pozwolę sobie odpisać w ramach offtopicu o "molochach". Po pierwsze stawianie http://www.hostnine.com i http://www.site5.com obok dreamhost.com to co najmniej nieporozumienie. Dreamhost typowa masówka, często maksymalne przeciążone serwery, zdarzały się akcje wycinaniem potajemnie botów google przez support w .htaccess, obcinanie transferu, DH nie poleciłbym nikomu.

 

Co do site5.com jest to hosting z najlepszym supportem jaki w życiu miałem. To, że w polskich warunkach hosting działający na zasadach site5 nie miałby szans na rentowną działalność nie znaczy, że poza granicami taki hosting też będzie nierentowny. Co więcej im to się najwidoczniej naprawdę opłaca. Za te pieniądze opłaca im się prowadzić wzorowy support (co świadczy o klasie firmy) i zapewniać jakość usług na wysokim poziomie. Hostingu na poziomie site5.com nigdzie w polsce nie dostaniesz.

 

Przeszedłem do hostnine.com tylko dlatego, że potrzebowałem koniecznie konta reseller a oferta h9 była dużo korzystniejsza.

 

Mam 2 klientów którzy uciekli z H9 na dedyki do Polski, nie mam pojęcia dlaczego, ale plików troszku tam mieli i chyba dlatego H9 zaczęło im robić problemy.... (bo load skakał)

Wy chyba kawy nie piliście. Przeszli z H9 nie na hosting wirtualny, nie na VPSa tylko od razu na dedyki? I to jeszcze nie jedna osoba tylko dwóch twoich klientów miało taką historię? To bardzo dobrze chyba świadczy o H9, że mogli u nich trzymać tak ogromnie obciążające maszyny strony i nawet mieli czas na przeniesienie się na inną maszynę.

 

Te molochy transferowo-dyskowe typu site5, H9 i sławetny dreamhost to najwyżej może być tymczasowa zabawa... popieram Active'a : )

Każdy hosting wirtualny to tymczasowa zabawa, jeżeli strona się rozrasta i zdobywa oglądalność. Typowy webmaster nie może sobie pozwolić na kupno dedyka na starcie.

 

Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o hostingu i wydaje mu się, że kupując hosting wirtualny będzie miał pół zasobów maszyny z Quad Core dla siebie to co w tym dziwnego, że zostanie wyproszony. Korzystając z takich ofert z umiarem firmy nie robią żadnych problemów.

 

Active - oni mają refy w linkach, dlatego tak ochoczy polecają ; )

Polecam, bo mogę. Gdyby active hosting miał dla mnie wartą polecenia ofertę, z której chciałbym korzystać polecałbym jego. Ale prawda jest taka, że wolę korzystać z usług hostnine.com i polecać site5.com (btw. site5.com akurat jako hosting pod typowy download nie do końca się nadaje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za to omyłkowe polecenie do iq.pl i kei.pl w poście powyżej do hostingu zdjęć. Tak to jest, jak się czyta kilka tematów jednocześnie i w kilku miejscach odpisuje :) . Nie mogę już edytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam, bo mogę.

 

Polecasz bo masz w tym interes,

jak dla mnie to trochę zmodyfikowana forma akwizycji którą nie należy się sugerować przy dokonywaniu zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecasz bo masz w tym interes,

jak dla mnie to trochę zmodyfikowana forma akwizycji którą nie należy się sugerować przy dokonywaniu zakupów.

Pana stopka jest przecież tym samym, przy czym nie podchodzę do tego w żadnym stopniu negatywnie. Poza tym w treści nie umieściłem i nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek umieszczał linki z refem. Na zachodnich forach ludzie z grzeczności często pytają o linki z refem i po to mam link w stopce. Sam jak kupuję jakieś usługi o których przeczytałem na forach czy blogach wchodzę przez link z refem o ile taki istnieje.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecasz bo masz w tym interes,

jak dla mnie to trochę zmodyfikowana forma akwizycji którą nie należy się sugerować przy dokonywaniu zakupów.

Typowo "polskie" podejście :) Na zachodzie korzystanie z refów jest normalne tylko u nas można się spotkać z takimi właśnie opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×