Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
amator

Jaki hosting?

Polecane posty

Pod koniec miesiąca będę ruszał z pewną inicjatywą i nie wiem jak do niej zabrać się od strony hostingu. Ma to być forum, prawdopodobnie na silniku myBB, startuje od zera. Przewiduje, że początkowo ruch będzie wynosił 5 osób online w porywach do 10 osób. Na jesień spodziewam się 3,4-krotnego zwiększenia ruchu (wzrost jest pewny). W tym momencie mam pytanie. Czy startować z tym na shared czy od razu brać vps-a? Oczywiście, zdaję sobie sprawę z kosztów, ale inwestycja jest długoterminowa i nie chciałbym się bawić w przenoszenie wszystkiego po kilku miesiącach. Zależy mi, żeby forum przy 25-30 osobach on-line działało porządnie. Shared czy od razu vps?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek polecam np. http://www2.sarnet.pl/hosting-virtual_show,15.html

Nie powinno być problemów na współdzielonym koncie ze względu na specyfikę naszych rozwiązań.

W przypadku potrzeby zwiększenia parametrów można zrobić to od ręki oraz migrować na różne typy oraz rodzaje kont szybko oraz sprawnie tak że nie powinno być problemu z utrzymaniem takiego forum. W razie problemów wystarczy zwrócić się do BOK :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam vipower.pl napewno spełni twoje oczekiwania.

ehh uzasadnij wreszcie swój wybór a nie vipower i vipower tylko piszesz :)

 

Co do tematu:

na początek shared w zupełności wystarczy. Powinien również wytrzymać przy tych 30 online. Jeżeli zaczniesz sprawiać kłopoty na współdzielonym wtedy możesz dopiero przenieść się na jakiegoś vpsa i mieć spokój na długi czas o ile nie na stałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod koniec miesiąca będę ruszał z pewną inicjatywą i nie wiem jak do niej zabrać się od strony hostingu. Ma to być forum, prawdopodobnie na silniku myBB, startuje od zera. Przewiduje, że początkowo ruch będzie wynosił 5 osób online w porywach do 10 osób. Na jesień spodziewam się 3,4-krotnego zwiększenia ruchu (wzrost jest pewny). W tym momencie mam pytanie. Czy startować z tym na shared czy od razu brać vps-a? Oczywiście, zdaję sobie sprawę z kosztów, ale inwestycja jest długoterminowa i nie chciałbym się bawić w przenoszenie wszystkiego po kilku miesiącach. Zależy mi, żeby forum przy 25-30 osobach on-line działało porządnie. Shared czy od razu vps?

 

Większe fora stoją na shared hostingach, nie przejmuj się bierz shared, forum i tak w sumie bardzo łatwo przenieść. Co do VPS to w sumie mogę zaproponować jakiś mały pakiet w PL ale myślę że będziesz mieć dużo więcej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh uzasadnij wreszcie swój wybór a nie vipower i vipower tylko piszesz :)

 

Widocznie pisze jako zadowolony klient :)

Bo w końcu niema możliwości narzekać na vipower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Jeśli zależy Ci na stabilnych usługach, to zapraszam do skorzystania z oferty NQ.pl. Pakiet NQ.start będzie odpowiedni jako że będzie to nowe forum. W razie zapotrzebowania, nie ma problemu z przejściem na większy pakiet - w tym przypadku występuje dopłata, która jest wyliczana proporcjonalnie do pozostałego okresu abonamentowego, a więc wniesiona dla mniejszego pakietu opłata nigdy nie przepada.

 

Zapraszam do zapoznania się z opiniami klientów o firmie - www.nq.pl/opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widocznie pisze jako zadowolony klient :)

Bo w końcu niema możliwości narzekać na vipower :)

 

 

wyjołeś mi to z ust :) Dokladnie tak uważam... Konto bardzo dobrze sie sprawuje. Wszystko ładnie i szybko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×