Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marekxbx

Debian 5 Lenny na VPS HitMe

Polecane posty

Witam,

Mam przyjemność poinformować, że od dzisiaj do dystrybucji dostępnych dla naszych klientów dołączył Debian 5 Lenny.

 

Obraz dostępny jest zarówno dla VPS Xen jak i OpenVZ, HitMe.net.pl i BudgetVPS.pl ;)

 

Zapraszam do korzystania.

 

 

Pozdrawiam,

Marek Bajerski

HitMe.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalem i wstepnie skonfigurowalem system...  ;) Zastanawiajacy jest np. brak Midnight Command'era standardowo w systemie ;)  apt-get nie boli, ale w 4.0 bylo standardowo  ;) To jest Debian 5 Lenny Stable?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apt-get nie boli, ale w 4.0 bylo standardowo ;)

Nie było. Aż się upewniłem w swoim .bash_history, bo wydawało mi się inaczej, ale jednak nie wydawało. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

przecież "paczki z debianami" można przerabiać dowolnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji 4.0, którą domyślnie instalowaliśmy na VPSach była. Dzisiaj wieczorem poprawimy tą wersję 5 i dodamy template wersji podstawowej Lenny'ego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wersji 4.0, którą domyślnie instalowaliśmy na VPSach była. Dzisiaj wieczorem poprawimy tą wersję 5 i dodamy template wersji podstawowej Lenny'ego :)

 

Od początku chodziło mi o wersję instalowaną na VPSach w HitMe  :P Zprzejscia 2 dni temu z debiana 4 na 5 nie byłem zbyt zadowolony i zainstalowałem CentOS'a  ;)  Poprawka już zrobiona?  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pozostaje mi nic innego jak pogratulować szybkiego wprowadzenia tak świeżej dystrybucji. Już po 18 dniach od premiery można się zdecydować na D5, brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to czytałem gdzieś .. debian 4 dopiero teraz jest stabilny, a debian 5 będzie w fazie beta poki nie wypuszczą debian 6 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak to czytałem gdzieś .. debian 4 dopiero teraz jest stabilny, a debian 5 będzie w fazie beta poki nie wypuszczą debian 6 :P

 

Pomysł z wprowadzeniem nie jest zły, przynajmniej nie można im teraz zarzucic, że nie mają najnowszego Debiana  ;) Aktualizacja o której była mowa została już zrobiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×