Skocz do zawartości
belus_27

vps- instalacja

Polecane posty

witam wszystkim

mam taki mały problem

dzisiaj kupiłem vps w serwisie hitme.pl Po zakupie totalnie zapomniałem że trzeba samemu wszystko instalować a ja tego nie umiem i nie znam się na tym.

 

Więc prośba do użytkowników forum: czy ktoś mógłby mi pomoc w konfiguracji?

 

Jeśli nawet nie za darmo to za drobną opłatą.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkim

mam taki mały problem

dzisiaj kupiłem vps w serwisie hitme.pl Po zakupie totalnie zapomniałem że trzeba samemu wszystko instalować a ja tego nie umiem i nie znam się na tym.

 

Więc prośba do użytkowników forum: czy ktoś mógłby mi pomoc w konfiguracji?

 

Jeśli nawet nie za darmo to za drobną opłatą.

 

Pozdrawiam

 

Zapomniałeś że czegoś nie umiesz ? ;)

Weź sobie zaklikaj w panelu przeinstalowanie na centos 5 host in a box, będziesz mieć graficzny panel do obsługi przez www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tudzież można się skontaktować z bok i jeśli to jest jakaś standardowa instalacja to chętnie bezpłatnie pomożemy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najdmen- zdarza się każdemu człowiekowi ;)

 

Marekxbx- już napisałem na bok o co chodzi ale jeszcze tutaj napisze.

 

Standardowa instalcja czyli - php, mysql, cgi, perl, phpmyadmin. i kilka rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najdmen- zdarza się każdemu człowiekowi ;)

 

Marekxbx- już napisałem na bok o co chodzi ale jeszcze tutaj napisze.

 

Standardowa instalcja czyli - php, mysql, cgi, perl, phpmyadmin. i kilka rzeczy.

 

@belus_27 mnie sie nie zdarza...  :) Google nie boli, odpowiednie zapytanie i zainstalujesz wszystko  :) Idac na latwizne niczego sie nie nauczysz, a to naprawde tylko chwila roboty...  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Lan Hikari- wiem że idę na łatwiznę ale czasu za bardzo się nie ma.( standardowe wytłumaczenie) ale kiedyś będę musiał się nauczyć.

Wiem że google nie boli( sam nawet to musie osobą) ale w tej sprawie sam mam problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecę Ci gruntowne przeczytanie tego poradnika ( http://www.howtoforge.com/perfect_setup_debian_etch ). wiele osób go poleca początkującym użytkownikom. Generalnie ta strona jest baaardzo obfita w różnego rodzaju poradniki STEP by STEP.

Przeczytaj gdzieś o podstawach linuxa, do czego niektóre komendy służą i już będziesz miał jakąś wiedzę, na tyle by zainstalować sobie samemu to co potrzebujesz;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×