Skocz do zawartości
paker

[Sprzedam]Serwery Gier Multiplayer du1.pl

Polecane posty

Witam

 

Informacje

 

Mam dzisiaj na sprzedaż cały serwis DU1.PL można spokojnie na nim sporo zarobić Serwis Istnieje od 3 Lutego ! i ma na tą Chwilę 7 zamówień oczekuje oraz 8 Serwerów już stoi ! ciągle przybywa serwery gier są Postawione na serwerze

 

Pozycjowanie:

 

Strona zaczyna pozycjonować w google.pl na 2 miejscu można ją znaleść pod hasłem Profesjonalne i stabilne serwery.

 

Statystyki

 

Strona może nie zadowala narazie statystykami ale podam je tutaj do wglądu !

http://stat.4u.pl/?du1 hasło: stat

Strona ma około 100-200 Uniq Dziennie więc myśle że to dobra liczba jak na początek !

 

Zarobki

 

Na stronie można sporo zarobić dzięki płatnością sms oraz przelewów około 2Tyś/miesiąc.

 

Jest to mój 2 Hosting wcześniej posiadałem Był bardzo dobry i myśle że ten też się tak rozwinie i będzie dobry na poprzednim hostingu zarabiałem 3,5 Tyś/miesiąc więc myśle że warto Kupić taki Hosting i mieć kase prawie za nic.

 

Serwery:

 

Na start Hostingu Posiadaliśmy 3 Serwery Dedykowane we Wrocławiu !

 

Funkcje Strony DU1.PL

 

- Rejestracja, Logowanie

- Płatność przez Serwis Dotpay (W tej chwili wylaczone)

- Płatność SMS (W tej chwili wylaczone)

- Zamawianie Serwerów

- Podgląd Zamówień

- Rozbudowany Panel Użytkownika

- Skrypt używa CronJobs dzięki czemu sprawdza kończonce się zamówienia, wysyła kilka dni przed zakończeniem wynajmu maila z dokonaniem płatności

- Skrypt wysyła do administracji na maila Informacje o wyłączeniu serwera ( brak płatności ) o tym że użytkownik przedłużył bądz zapłacił za Serwer.

 

Panel Admina:

 

- Wgląd do użytkowników, stanu kont, haseł itp.

- Sprawdzanie zamówień

- Dodawanie nowych Ofert

- Mailing do wszystkich Aktywnych użytkowników ( na dzień 02 Marca jest to 56 użytkowników )

- Dodawanie Artykułów

- Dodawanie Plików do Downloadu - Zarządzanie Ankietami

 

Panel Gier !

 

Aktualnie Posiadamy Panel San Andreas Multiplayer oraz Vice City Multiplayer !!!

 

 

W skład Sprzedaży Wchodzi

 

- Cały Serwis DU1.PL z Domeną i serwerem www

- Domenę DU1.PL zarejstrowaną w home.pl do 10.11.2009

- 1 Serwer VPS (Opłacony do 18 Marca)

- Panel San Andreas Multiplayer (Warty 200zł)

- Panel Vice City Multiplayer (Warty 50zł)

 

 

Dane !

 

Dane do Wszystkiego otrzymasz w ciągu 4-5dni ponieważ będę musiał przenieść moje 2 strony na inny serwer www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, to nie powinieneś używać pogrubienia w stosunku do całego postu. Kolejną rzeczą jest to, że sprzedajesz skrypt który jest powielany już x razy.

 

Jest to mój 2 Hosting wcześniej posiadałem Był bardzo dobry i myśle że ten też się tak rozwinie i będzie dobry na poprzednim hostingu zarabiałem 3,5 Tyś/miesiąc więc myśle że warto Kupić taki Hosting i mieć kase prawie za nic.

Proponowałbym zejść na ziemie, i przestać kłamać. Poza tym, oferujesz komuś kupno 'krzaka'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozycjowanie:

 

Strona zaczyna pozycjonować w google.pl na 2 miejscu można ją znaleść pod hasłem Profesjonalne i stabilne serwery.

 

naprawdę świetna fraza..

 

Statystyki

 

Strona może nie zadowala narazie statystykami ale podam je tutaj do wglądu !

http://stat.4u.pl/?du1 hasło: stat

Strona ma około 100-200 Uniq Dziennie więc myśle że to dobra liczba jak na początek !

Max: 44, średnio: 42  dziennie  <b>Ilość unikalnych użytkowników dziennie - w tym miesiącu</b>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale jest to mój 2 hosting i miałem tyle pieniędzy więc nie moja wina...

 

 

i to nie krzak bo jest to zarejstrowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ale jest to mój 2 hosting i miałem tyle pieniędzy więc nie moja wina...

Zgadzam się z Tobą absolutnie.

 

i to nie krzak bo jest to zarejstrowane.

A więc w razie zakupu chciałbym otrzymać FVAT.

 

PS. Za otrzymane pieniądze polecam kupić dobry słownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×