Skocz do zawartości
Debian

"Ogląda profilu"

Polecane posty

Witam

 

Nie wiem czy potrzebnie się tutaj odzywam bo mogę zostać osadzony o jakiegoś pedanta (ważne, ze nie pedała :) ) ale zauważyłem pewną literówkę, jak to się mówi w branży domainerskiej... Otóż po wejściu na profil danego użytkownika pokazuje się tytuł strony z podanym na początku loginem a potem "Ogląda Profilu". Nie powinno być "Ogląda profil"? W moim przypadku jest "Debian - Ogląda profilu"

 

Taki szczegół :)

 

Pozdrawiam

Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgłaszałem inne, ale prawdopodobnie administratorzy mają inne ważne zajęcia...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

W ostatnim czasie lang został zaktualizowany nie wiem czy wszyscy zauważyli, więc większość z literówek zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam to szczerze nie przeszkadza... A literówki były i będą  :) Szkoda czasu administracji na poprawianie tylu błędów  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lan Hikari, moje zdanie jest inne. WHT jest bardzo schludnie wykonane, oprawa graficzna według mnie jest dopracowana, wszystko ze sobą gra doskonale, naprawdę forum bardzo mi się podoba od strony wizualnej. A takie drobne błędy własnie powinny być poprawione aby całość prezentowała się w pełni profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartosz Gadzimski

Nowy język wgrany. Powinno być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×