Skocz do zawartości
verde

Serwe pocztowy DA brak działania.

Polecane posty

Witam. A mianowicie zainstaowany jest panel DA wraz z nim exim i skonfigorowany Spamassassin. Tak mi się teoretycznie wydaje.

 

Opowiadając od pocztąku po zainstalowaniu DA, przeszłem do skonfigurowania Spamassassina.

 

Skonfigurowane zgodnie z http://help.directadmin.com/item.php?id=36 .

 

Na początek, zle zedytowalem /etc/exim.conf wiec exim nie odpalal się automatycznie byl stopowany i dostawalem komunikat w DA. Po chwili zobaczylem blad wszytko OK wrocilo do normy restart exim w panelu wszytko OK.

 

 

 

Chcac wyslac poczte z interfejsu www, czy programu pocztowego  pisze zawsze nie udalo sie wyslac wiadomosci, w programach pocztowych identyczna sytuacja. 

 

Dodatkowo wysylane maile z innych serwerow pocztowych roznich, wp onet tlen itp nie dochodza na skrzynke mailowa na serwerze, choć np z otloka teoretycznie laczy sie z serwerem pocztowym skrzynka, lecz niechce wysylac. Ogolnie to dla mnie to tak wyglada jak by serwer pocztowy nie dzialal nie bylo go ? ...

 

 

 

Niewiem co jest wiekszosc porad z for przepadalem i wraz to samo. Czy moze ktos cos poradzic ?

 

Po wpisaniu polecenia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W logacj wychodzi tak jak by program nie pozwalal laczyc sie poprzez port pocztowy, chociaz program dziala ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×