Skocz do zawartości
noman

[oferta] Tworzenie stron www, identyfikacji graficznych

Polecane posty

Projektowanie stron www, portali i sklepów z systemami CMS. Tworzenie aplikacji internetowych wspomagających zarządzanie firmą. Prezentacje multimedialne. Studio graficzne, identyfikacja wizualna, DTP.

 

W razie pytań proszę o pm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jezeli naprawdę tanio robicie to zapraszam na PW :P i jakies portfolio sie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, moje przeoczenie

 

Firma istnieje od 1999 roku, zajmujemy się tworzeniem stron www, identyfikacja wizualna oraz szeroko pojętym marketingiem.(organizacja imprez firmowych, konferencji prasowych, poligrafia, reklama wizualna,strony www, prezentacje, inne prace graficzne)

 

dane firmy

 

2dstudio

ul. Wąska 28

81- 659 Gdynia

tel.+48 0587119942

kom.+48 504096165

 

email: info@2dstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, moje przeoczenie

 

Firma istnieje od 1999 roku, zajmujemy się tworzeniem stron www, identyfikacja wizualna oraz szeroko pojętym marketingiem.(organizacja imprez firmowych, konferencji prasowych, poligrafia, reklama wizualna,strony www, prezentacje, inne prace graficzne)

 

dane firmy

 

2dstudio

ul. Wąska 28

81- 659 Gdynia

tel.+48 0587119942

kom.+48 504096165

 

email: info@2dstudio.pl

A nip i regon tutaj nie wymagane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest

 

ja również poproszę o portfolio - myślałem, że pojawi się tutaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-_- ))) o co chodzi z tymi pytaniami? chodzi jedynie o trzymanie sie regulaminu, czy o co chodzi?

 

regon: 191551772

 

nip: 592-154-31-52

 

 

 

aktualny krs tez wkleic?

 

 

 

a dzielnica Gdyni to Witomino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Chodzi o to żeby wykluczyć czy nie kombinujesz, zadałem może nieco kretyńskie pytanie ale jakbyś powiedział że inna niż Witomino to znaczy ze kombinujesz. Ale skoro podałeś dobrze to znaczy ze jest OK :P Widzisz, po aferze enno.pl ludzie stali się nieco bardziej uważni choć naiwny dureń zawsze się znajdzie -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to żeby wykluczyć czy nie kombinujesz, zadałem może nieco kretyńskie pytanie ale jakbyś powiedział że inna niż Witomino to znaczy ze kombinujesz. Ale skoro podałeś dobrze to znaczy ze jest OK :P Widzisz, po aferze enno.pl ludzie stali się nieco bardziej uważni choć naiwny dureń zawsze się znajdzie -_-

 

 

 

aaaa.to nie ma problemu w takim razie..nie, nie krece... :P

 

 

prawde mowiac pojecia nie mam o co chodzi z afera enno.pl :D)) zaraz moze cos wygooglam

 

Prowadze normalna/legalna dzialalnosc, mam kilku pracownikow, kazdy ma swoja działkę, mam swojego grafika, ktory ze wzgledu na swoja wszechstronnosc i czesto oryginalne podejscie do tematu stanowi mocna strone mojej firmy.

 

ponadto zajmujemy sie tez kompleksowa opieka informatyczna (w tym usluga zdalnej pomocy), ale to zupelnie inna para kaloszy

 

przepraszam, ze nie umiescilem wszystkich informacji w pierwszym poscie.

 

Jesli ktos zyczy sobie portfolio to prosze pisac jakiego typu przyklady sa potrzebne, strony, prezentacje, logotypy, ksiegi identyfikacyjne, materiały reklamowe drukowane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Już poPW-owaliśmy z nomanem i napisałem mu, żeby podał, bo tak zezwala przyzwoitość : )

 

no dobra, to mogę prosić o portfolio? : )

 

EDIT:

Google - i już znam adres stronki 2dstudia : ) heh

oblukam to w wolnej chwili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos zyczy sobie portfolio to prosze pisac jakiego typu przyklady sa potrzebne, strony, prezentacje, logotypy, ksiegi identyfikacyjne, materiały reklamowe drukowane....

Proszę o strony i logotypy -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę o strony i logotypy -_-

 

 

 

projektowane "od poczatku" przez nas czy lifting tez? (mowa o logotypach)

 

 

 

 

swoja droga nastala w tej chwili ciekawa tendencja na rynku, firmy w zasadzie masowo w tej chwili zapytuja wlasnie o tzw odswiezenie logo lub nawet o stworzenie nowego wizerunku, chociaz sa juz na rynku od wielu lat i sa rozpoznawalni "graficznie".... przemyslana strategia czy strach przez kryzysem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
projektowane "od poczatku" przez nas czy lifting tez? (mowa o logotypach)

 

 

 

 

swoja droga nastala w tej chwili ciekawa tendencja na rynku, firmy w zasadzie masowo w tej chwili zapytuja wlasnie o tzw odswiezenie logo lub nawet o stworzenie nowego wizerunku, chociaz sa juz na rynku od wielu lat i sa rozpoznawalni "graficznie".... przemyslana strategia czy strach przez kryzysem?

 

Projektowane od początku przez Was -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×