Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam chcialbym zakupić server dedykowany pod gre Lineage II. Potrzebuje procek 4x 2.00++ GHz, to co wazne 8 GB ramu, 100 Mbps łącza do tego i szybkie dyski. Transfer miesieczny nie musibyc duzy. Najlepiej polska firma poniewaz ten kurs Euro mnie dobija ;) Preferował bym windows poniewaz spotkalem sie z czyms takim ze na Linuxie (OVH) "webadmin" dzialal na porcie 2106 a ten port jest mi potrzebny do odpalenia Login Servera. Dlatego bardziej preferowalbym windowsa 32 bitowego. Lecz spotkalem sie takze z czyms takim takze w (OVH) ze informacja do windowsa "Ta dystrybucja jest przeznaczona dla serwerów z maksymalnie 4GB RAM." Dlatego moje pytanie czy macie moze jakies propozycje?

 

Dziekuje za odpowiedz.

progress.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NA linuxie mogłeś sobie port zmienić.

CO do takich zadać polecam Windowda 2008 tylko nie wiem czy ten linage ruszy na tym ale stawiam że tak

 

 

A teraz zacznijmy od najważniejszego ile masz kasy i jaki transfer generujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena do 1k zł

Transfer miesięczny: do 50 GB

 

Jakas wieksza porada co do zmiany tego portu, mozna prosic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 k miesięcznie rozumiem i aby napewno 50 GB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakas wieksza porada co do zmiany tego portu, mozna prosic?

/etc/webmin/miniserv.conf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/etc/webmin/miniserv.conf

 

Zmienialem to ale wpisywalem stary adres. Masz racje dziala, dzieki za pomoc ale wracjac do teamu czy windows x64 bedzie obslogiwal 8 GB ramu?

A i mam jeszcze jedno male pytanie, poniewaz strone mam na innym hostingu i chcialbym polaczyc sie do bazy z tego innego hostingu aby odczytywala informacje. Cos w stylu rankingu/statusu online servera. Czy jest to mozliwe? Poniewaz wyslalem zapytanie do OVH i dostalem odpowiedz ze nie mozna polaczyc sie do bazy z innego serwera. Za kilka dni wyslalem ten sam email i otzymalem odpowiedz ze mozna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na l2 to moze byc nawet serwer w USA. Ping do 200.

 

Masz racje, tak jak napisalem wyzej ping nie ma duzego znaczenia. Moze jakies oferty serwerow ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienialem to ale wpisywalem stary adres. Masz racje dziala, dzieki za pomoc ale wracjac do teamu czy windows x64 bedzie obslogiwal 8 GB ramu?

A i mam jeszcze jedno male pytanie, poniewaz strone mam na innym hostingu i chcialbym polaczyc sie do bazy z tego innego hostingu aby odczytywala informacje. Cos w stylu rankingu/statusu online servera. Czy jest to mozliwe? Poniewaz wyslalem zapytanie do OVH i dostalem odpowiedz ze nie mozna polaczyc sie do bazy z innego serwera. Za kilka dni wyslalem ten sam email i otzymalem odpowiedz ze mozna....

"czy windows x64 bedzie obslogiwal 8 GB ramu?"

 

 

32-bit:

Windows Server 2008 Standard - max 4 GB

Windows Server 2008 Enterprise/Datacenter - max 64GB

 

64-bit:

Windows Server 2008 Standard - max 32GB

Windows Server 2008 Enterprise/Datacenter/Itanium-Based Systems - max 2TB

 

Przy vps'ach i dedykach z win najczesciej jest Windows Server 2008 Datacenter.

 

Takze odpowiedz jest prosta: Niezaleznie od tego, czy to x32 czy x64, bedzie obslugiwal 8GB ramu  :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×