Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

 

Zastanawiam się nad kupnem konta w webhostingbuzz (dla chcących się zrewanżować za cynk o firmie, link z refem)

 

Dlaczego myślę o tej firmie? Już kilka osób poleciło ją jako stabilną i pewną firmę.

 

Jak na USA w miarę niskie pingi - około 130-140ms. Cena<>Parametry niezłe :) (Przez chata pytałem się ich czy jak wrzucę distro linuxa to nie będzie problemu jak wykorzystam te 7,5TB/m a oni, że dopóki content legalny to nie mają nic przeciwko temu)

 

Ale przechodząc do meritum sprawy, chcę kupić tam konto ale nie mogę się doszukać działających kodów. Jedyny, który mi się udało znaleźć i działa to "newyear" dający -12% od każdej płatności (3m, pół roku i rok), w tym dla kolejnych (nie tak jak w H9, DH czy Site5 gdzie kod jest wykorzystywany wyłącznie dla pierwszej płatności). Znacie jakieś inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Kodów nie znam, ale mogę dać pozytywną opinię o tej firmie, miałem kiedyś konto, nie było problemów.

 

Support kumaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

For the advanced user that needs command line access. We offer jailed SSH access upon request on all plans.

 

generalnie - może ktoś powiedzieć czy jest faktycznie tak jak mówią - dają dostęp ssh dla użytkowników ? czy tak jak w h9 że tylko pod jedno IP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
generalnie - może ktoś powiedzieć czy jest faktycznie tak jak mówią - dają dostęp ssh dla użytkowników ? czy tak jak w h9 że tylko pod jedno IP ?

Dostęp jest przydzielany na konto nie na IP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem u nich resellera przez 1,5 roku. Blokowali pod koniec mi juz bloga ktory mial tylko 100 uniq dziennie. Ogolnie nie polecam, na poczatku bylo pieknie, a pozniej blokowali moich klientow i moje konta. Co do ssh, wszystko poblokowane, nawet mc, support odpowiada po kilkunastu godzinach. Serwery ciagle przeciazone, uptime miesieczny moich monitoringow pokazywal mi 98% srednio. Oczywiscie na ich blogu zawsze pisze ze jest 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×