Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
drajvver

Pomoc z Panelem Ventrilo.

Polecane posty

Witam.

 

Zainstalowałem sobie na VPSie z hitme Apacza + PHP5 + MYSQL + ProFTPD i próbuję dojść do ładu i składu z panelem do obsługi Ventrilo. A więc: poinstalowałem wszystko, ustawiłem w plikach konfiguracyjnych jak trzeba (dostęp do FTP, MYSQL), a dalej coś nie działa, mianowicie, to co widać na screenie. Czy potrafi ktoś powiedzieć, co robię źle? Jeżeli nie podałem wszystkich informacji piszcie, uzupełnię.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ten panel (na linuxa) nie działa, trzeba go samemu przerobić, po drugie skoro nie masz o tym pojęcia to sobie z tym nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to właśnie dlatego ten temat jest. W zasadzie ten panel jest już przerobiony na linuxa (przynajmniej tak pisało jak go ściągałem ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest przerobiony, ale tak, że nie działają podstawowe funkcje takie jak start/stop/restart. Po drugie trzeba poprawić kod w tym panelu, a tutaj nikt Ci tego nie zrobi (przynajmniej nie za free)

 

Dodam, że ten panel był pisany na widnowsa, i ktoś go sobie przerobił, osobiscie znam dwie osoby które maja działajace wersje, jak chcesz moge Ci dać namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci tego nie sprzeda, bo panel jest zrobiony na licencji GNU, za przerobienie oraz instalacje tego panelu zapłacisz jakieś 150-200zł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×