Skocz do zawartości
chmuri

Relacja ze spotkania 7 luty :D

Polecane posty

@Pawel

w sumie to była też propozycja aby Cię do taxi zapakować i kurs na Sopot ale... hostel był bliżej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Rzucałem się bo chciało mi się pawiować i brzuch mnie bolał jak cholera. W wysłanych mam tego SMS. Właśnie sobie przeglądam zdjęcia i widzę że nie wyglądam na nich na tak uwalonego jak byłem w realu. Ale ci co wytrzymali do 6...

 

Pomijam tutaj moment w hostelu kiedy się obudziłem i musiałem do WC a drzwi zamknięte ... no to wale i kopie i nic, otwieram okno i już byłem w pół drogi gdy recepcjonistka otworzyła, no to nic, wracam z powrotem, ta krata do połowy okna była tragiczna... kobieta otworzyła a z tyłu jakiś kolo co chyba go obudziłem tym pieprzeniem w drzwi i do mnie z japą że jak nie umiem pić to żebym k... nie pił. Nie wiem kto to był ale gdyby nie to że musiałem na WC to bym użył siły... A tych frytków wam dużo nie zjadłem, raptem kilka bo zacząłem znów mieć młyn, w pośpiechu się przespałem 45 minut i się wyleczyłem. 21:30 byłem w domu, kąpiel, szybka relacja że żyję i do spania. Się po 10 obudziłem.

 

Kim była ta pani ? Bo obok niej siedział jakiś człowiek który na moje pytanie czy ma do mnie żal że tak nie swoją podrywam odpowiedział że nie ma żalu.. Bo ja tak po kilku piwach to albo heiluje albo podrywam ładne panie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baa nawet Ci wszystkie rzeczy do sejfu schowałem i pokwitowałem :D ale na szczęście żyjesz to jest dobre :D Powiedz lepiej jak tam mamusia ... denerwowała się że ją na poczte przerzucałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że robiłem kiedyś w komórkach bo śmiesznie wyglądało jak grupa osób chce odblokować telefon.. :D Aaa i Kisiol jak tam Grecja ??:D Albo jak z Edartem rozmawialiśmy na temat wysokich pingów Pawła ... PIZZZARACCII :D Z kim rozmawiałem na temat domen i lenistwa bo nicka nie pamiętam ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grecja a bardzo fajnie :D stały kontakt via sms i mail mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Heh, to był po prostu dłuższy reboot z zawieszeniem które trwało od 1 do 4:30, potem zadziałałem :D

 

To Pizzaracci było świetne, nie wiem z kim gadałem o SEO i o OVH ale najlepsze było jak ta osoba zrozumiała zamiast ,,Rusel... ten naciągacz" to ,,Rusel...ten obciągacz" a chodziło o to czy może Rusel wpadnie na meeting... No i zdrowie głowy też fajne było, nawet chyba wszyscy wtedy wstali...

 

A w domu było nieco śmiechu, opierdzielu nie dostałem Ale na następny raz mniej pije, mam nadzieje że mnie jeszcze kiedyś zaprosicie :D Z moim telefonem to byście mieli chece jakby był wyłączony. Stary typ i przy włączaniu PIN trza podać. Odblokować klawiaturę to raczej nie problem :D

 

Ale ciesze się że było ze mną wesoło. Ciężko było jak mnie musieliście taszczyć bo 90 kg to sporo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kisola zaczęła ostro swędzieć pewna część ciała i znalazł jakieś 40 kilo krótko ściętego mięska;) wzrost ok 160-170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisola zaczęła ostro swędzieć pewna część ciała i znalazł jakieś 40 kilo krótko ściętego mięska;) wzrost ok 160-170

 

 

Dajcie już spokój bo z relacji z meetingu zrobił się wątek a'la dzieci neo z onetu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ejjj, spokojnie, miało być wesoło a nie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Dobra zamykamy, bo wątek idzie w kierunku komentarzy na onecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×