Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
michal13031986

Hosting

Polecane posty

Witam. Potrzebuję waszej pomocy odnośnie hostingu, chcę założyć forum potrzebuje dobrego serwera z transferem miesięcznym 50GB i więcej, stabilnie działający serwer, pojemność konta to min. 2GB najlepiej jak by miał z 5GB lub więcej. Co do ceny to chciałbym żeby kosztował max 200zł na rok, ale jak będzie kosztował 250zł i będzie naprawdę dobry i warty dopłacenia 50zł to może też być. Ceny to już brutto

 

 

Oraz potrzebuję drugi serwer pod stronę www o pojemności dość sporej z transferem miesięcznym tak z 20GB może troszkę lepiej, cena do 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania sie z ofertą Webh.pl ;) O ile tego większego konta w takiej cenie nie zaoferujemy, to te mniejsze zaoferujemy za 100zł brutto :P

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie jaki mniej więcej potrzeba transfer miesięczny na forum z około 200użytkownikami i online 10-30osób

a silnik forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą dostępną pod adresem http://www.actives.pl

 

Jednakże nie oferujemy planów hostingowych z podanymi przez Pana kryteriami, mogę zaoferować konto na okres próbny, który wynosi 14 dni z drobnym zwiększeniem transferu. Co do parametrów w przyszłości możemy przygotować indywidualne rozwiązanie.

 

Opłata roczna jest liczona za 10 miesięcy, 2 miesiące są gratis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A znacie jakiś dobry hosting, a za razem tani co ma bardzo dużo transferu miesięcznego. Nie mam kasy na dedyka, chodzi pod hosting zdjęć, później linki będą podawane na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×