Skocz do zawartości
NiceMan

Hmm Ukradli Mi stronkę ;/

Polecane posty

Witam

Do niedawna prowadziłem portal wraz z grą MMORPG. Ale zamknąłem go. Strona nadal jest w sieci ale nie tylko pod moim adresem i nie za moją zgodą ;/

 

http://l2-azarath.com/ <-Moja strona

http://l2storm.com/index.php <--Kradziona ;/

 

Widać różnice między oryginalną stroną czyli Azarath a stroną storm. Nieudolnie usunęli napis Oath of Blood ale nie udało im się usunąć napisu Azarath.

No i ich Stopka...

Lineage II is a trademark of NCsoft Corporation. Copyright © NCsoft Corporation. All rights reserved.

Copyright © Lineage 2 l2storm.com, design by mexekanez

 

Pytanie co mogę zrobić z tym czymś. To serwer ruski czy jest jakaś szansa czy nie ma w ogóle szansy na wygranie tego boju. Bądź co bądź za stronę dałem kupę kasy...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z ukraińskim hostingodawcą się nie dogadasz, ale możesz napisać do rejestratora ich domeny

http://publicdomainregistry.com/legal/ zerknij 4.5

najpierw możesz chłopu pogrozić, że jeżeli tego nie usunie to będziesz domagał się od rejestratora interwencji, jak sądzę w pewnym sensie mu zależy na tej domenie (hosting zawsze może zmienić)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

obie strony są identyczne, ktoś miał niezły tupet.

rejestratora domeny to nie interesuje, zresztą i on i firma hostingowa nie powinna interweniować przed orzeczeniem sądu.

 

Zadzwon do nich bo być może kupili od kogoś tą stronę.

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rety. a może to klon Twoich fanów ? zamknąłeś stronę a oni chcieli to kontynuować ? czasem tak się zdarza w internecie...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niby po jakiemu ma się z nimi dogadać?

 

Sprawa przegrana z miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rejestratora domeny to nie interesuje, zresztą i on i firma hostingowa nie powinna interweniować przed orzeczeniem sądu.

Masz rację, ale postraszyć zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Ty wykonałeś tę stronę czy komuś zleciłeś? Może macie tego samego webmaster'a lub może to jakiś gotowy szablon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strona wykonana dla nas na zlecenie zapłaciłem kupe kasy naprawdę dużo ;/

A to w stopce na naszej stronie: Copyright © Lineage 2 Azarath, design by pawel kubasiak

Żaden szablon. I na pewno Pawel nie przekazał by jej bo był y skończony w świecie grafików. Robi za duże projekty aby się do czegoś takiego posunąć.

No i właśnie ten problem, że to ruska strona ;/ I nie wiem czy w ogóle można coś zrobić. Jedynie kumpel crashuje im serwerek i pewnie niebawem padnie :P No ale stronę wykorzystują.

 

PS. Gdyby mieli tego samego webmastera to by usunęli napis z topa AZARATH i ładniej usunęli napis Oath of Blood :)

 

I thx za chęć pomocy ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×