Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
xorg

Reklamy, novem a adsense, a może coś innego ?

Polecane posty

Jak w temacie - korzysta ktoś z novem? (tak wiem jest temat - ale stary i bez konkretów)

 

Ostatnio stawki adsense są wyjątkowo niskie, o czym można obszernie poczytać na forum PiO ( http://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=63563 ) - co prawda dziś przykładowo średnio dostałem 2.3 centa za klika, więc powinienem się cieszyć - jednak to nie są te stawki co kiedyś, jak potrafiło się trafć pół dolca za jedno kliknięcie...

 

Więc zastanawiam się nad zmianą, może nie novem, tylko coś innego? Proszę o radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) Mi kiedyś np za 30 kliknięć google płaciło nawet powyżej 2 $ , dziś przy 30-40 kliknięciach mam niecałe 50 centów lub mniej . Rzeczywiście pora się chyba na coś przesiąść .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli +18 to bierz :)

Kiedyś można było nieźle zarobić na Ebay :lol:

 

Właśnie, +18 :lol:

Jak na razie to pozostaje mi adsense(choć i tak nie mam jeszcze 18 xD). Chyba, że znacie coś innego gdzie można czekiem zapłatę otrzymać? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry za odkop ale moje dzisiejsze zarobki w ADSENSE to porażka

 

4 kliki i każdy po 0.01 $

 

co na Polskie daje 3 gr ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie, też ostatnio zauważyłem, że na AdSense zarabia się mniej niż kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spadek jest już widoczny od hoho... U mnie klik średnio po 20 centów (centów?). Czasami tylko zdarzają się takie kfiatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także zanotowałem spadek opłat za kliknięcia w adsense ;) Wczesniej bardzo trafione kategorycznie kliknięcia były nieźle opłacane, teraz jest troche gorzej jak już wcześniej wpomniał bubutm...Co do novem, to u nich z tego co pamiętam się przy rejestracji podaje nip, wiec przy niezapłaceniu podatku szybciej zgarną z novem niż adsense  ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spanner

dlatego od kilku lat korzystam z tradedoubler, stawki są różne w zależności od reklamodawcy i tego czy płaci per UV czy za coś innego, a jeśli ktoś koniecznie chce kontekstowe reklamy, które w TD także są, to polecam adkontekst netsprint'a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AdSense to od zawsze był syf. Novem.pl, afilo.pl - niezłe polskie firmy ze sporą liczbą programów CPC. W Adkontekst niestety od pewnego czasu także stawki są b.niskie, ale to pewnie też zależy od tematyki strony. w ADK pracują mili i kompetentni ludzie, przyjemnie z nimi współpracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

ludzie kryzys mamy, google odnotował miliardowe straty a wy jeszcze marudzicie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie kryzys mamy, google odnotował miliardowe straty a wy jeszcze marudzicie ..

 

Kryzys ...

Tak działa cały świat marketingowy - po to jest kryzys aby po nim nastały lepsze czasy... a co będzie po lepszych czasach ... kryzys.

Tak to działa i tyle... i jak ktoś wielce pisze takie pierdoły, że "ludzie kryzys mamy dramat... czego wy chcecie" to po prostu albo jest głupcem nie mającym pojęcia jak to wszystko działa albo po prostu głupcem ufającym tym wszystkim mediom.

Przemyślmy sprawę - gdy wprowadzana na rynek amerykański "lekkie" kredyty hipoteczne - pierwszy lepszy człowiek zajmujący się szeroko pojętym marketingiem potrafił przewidzieć skutki...

Więc ludzie, którzy to wprowadzili mający wieloletnie doświadczenie z pewnością mieli ku temu jakiś powód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×