Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
skx

VPS pod lekką stronę i serwer OpenVPN z amerykańskim IP

Polecane posty

Poszukuję taniego VPS-a z amerykańskim adresem, na którym mógłbym umieścić lekką stronę i serwer OpenVPN.

 

Strona w okolicach kilkudziesięciu odwiedzin tygodniowo, wiki na php plus do tego baza danych, więc pewnie postawię Apache z PHP i serwer MySQL. Przede wszystkim zależy mi jednak na VPN-ie dla 3-4 osób, myślę, że nie więcej niż 200GB ruchu. Więcej niż jeden adres IP byłby ekstra.

 

Widziałem, że ktoś polecał tutaj http://vpsrepublic.com/vps.html. Znacie inne podobne/lepsze/tańsze oferty?

 

Aha, koniecznie potrzebuję jakiegoś, nawet krótkiego, kilkugodzinnego, okresu testowego lub money back guarantee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

VPSy z OpenVZ raczej się nie będą nadawać, bo tam nie doda się raczej własnego drivera/interfejsu do tunelowania.

Zobacz może VPSy Xenowe z Svps.com.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukuję taniego VPS-a z amerykańskim adresem, na którym mógłbym umieścić lekką stronę i serwer OpenVPN.

 

Strona w okolicach kilkudziesięciu odwiedzin tygodniowo, wiki na php plus do tego baza danych, więc pewnie postawię Apache z PHP i serwer MySQL. Przede wszystkim zależy mi jednak na VPN-ie dla 3-4 osób, myślę, że nie więcej niż 200GB ruchu. Więcej niż jeden adres IP byłby ekstra.

 

Widziałem, że ktoś polecał tutaj http://vpsrepublic.com/vps.html. Znacie inne podobne/lepsze/tańsze oferty?

 

Aha, koniecznie potrzebuję jakiegoś, nawet krótkiego, kilkugodzinnego, okresu testowego lub money back guarantee.

 

 

Ja używam w stanach eapps.com. Jestem bardzo zadowolony z jakości, szybkości reakcji, itd.

 

Pozdr,

X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam w stanach eapps.com. Jestem bardzo zadowolony z jakości, szybkości reakcji, itd.

 

Pozdr,

X

 

Transfer 30 gb w Usa za 10$? przeciez ta firma to jakas parodia

drozej niz w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam w stanach eapps.com. Jestem bardzo zadowolony z jakości, szybkości reakcji, itd.

Transfer 30 gb w Usa za 10$? przeciez ta firma to jakas parodia

drozej niz w Polsce

 

Dość drogo, prawda.

 

Natomiast na tych serwerach z vpsrepublic podobno przycina streaming. Macie jakieś doświadczenia z fsckvps?

 

Zobacz może VPSy Xenowe z Svps.com.

 

Sunny View Pet Supplies? To jakaś zakonspirowana firma? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×