Skocz do zawartości
stu

Który hosting

Polecane posty

Potrzebuję na początek pod stronę HTML i Galerię(w PHP z bazą MySql).

Coś do 60zł. min.1GB miejsca i 5GB transferu, obsługa GD, włączona kompresja GZIP.

Rozważam: NETMARK.pl, LINUXPL.com HEKKO.pl. Jeśli inne to proszę o sugestie.

Który naj pewniejszy i najbardziej bezstresowy? Chodzi mi o hosting jak najstabilniejszy a zarazem mieszczacy się w tej cenie. Strona będzie robiona od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie są jego zalety w stosunku do pozostałych? Lub wady pozostałych które skłaniają do wybrania linuxpl.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do zapoznania się z ofertą Webh.pl. Najmniejszy pakiet (START) spełnia Pana wymagania.

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

miałem konto w LINUXPL.com nie narzekałem :P

 

 

Zainteresuj się też ofertami innych firm, m.in webh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję na początek pod stronę HTML i Galerię(w PHP z bazą MySql).

Coś do 60zł. min.1GB miejsca i 5GB transferu, obsługa GD, włączona kompresja GZIP.

Rozważam: NETMARK.pl, LINUXPL.com HEKKO.pl. Jeśli inne to proszę o sugestie.

Który naj pewniejszy i najbardziej bezstresowy? Chodzi mi o hosting jak najstabilniejszy a zarazem mieszczacy się w tej cenie. Strona będzie robiona od nowa.

 

http://vipserv.org/ spełnia wszystkie postawione wymagania. GD jest skompilowane z PHP. Kompresja gzip jest kompresuje wszystkie dokumenty testkowe wychodzące z serwera www, także statyczne css, js, html itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://vipserv.org/ spełnia wszystkie postawione wymagania.

VIP150 z 320MB pojemności to nie 1GB? Prosze czytać pytanie. Podałem, moje minimum.

marczak

miałem konto w LINUXPL.com nie narzekałem
dlaczego miałem a nei mam. Co ci skłoniło do zmiany. I u kogo aktualnie jesteś?

 

W sumie wezmę któregoś z tych co podałem bo o nich zrobiłem wywiad i mają najwięcej opini(ogólnie dobrych) a jednoczesnie mają przeżystą oferte i opisane parametry.

 

A po kiku mailach z wieloma pytaniami również szybko odpowiadali(dotyczy to głównie NETMARK.pl i HEKKO.pl)

 

W Linuxpl.com

plusy = to ten transfer 10GB/mc

minusy = Codzienny backup MySQL ok, ale backup danych tylko raz na tydzień,

No i brak statystyk AWStats pozostali to mają. Co do panelu na razie się jescze nie wypowiadam bo zobacze na testach u pozostałych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Linuxpl.com

plusy = to ten transfer 10GB/mc

minusy = Codzienny backup MySQL ok, ale backup danych tylko raz na tydzień,

 

już ktoś to napisał z plusami/minusami codziennego backupa, sam się zastanawiam czy właśnie tak nie zrobić, bo co jak klientowi coś się namiesza a zorientuje się za 3 dni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ktoś to napisał z plusami/minusami codziennego backupa, sam się zastanawiam czy właśnie tak nie zrobić, bo co jak klientowi coś się namiesza a zorientuje się za 3 dni ?

 

http://vipserv.org/ ma codzienny backup baz MySQL z archiwizacją. Struktura zarchiwizowanych kopii wygląda tak że są dostępne kopie zrobione w ostatnich 7 dniach i po jednej kopii za każdy wcześniejszy tydzień aż do 25 tygodni (połowa roku!).

 

http://vipserv.org ma co 2 dni backup plików z archiwizacją. W tym wypadku archiwizowane są oddzielnie wersję z pierwszej oraz z drugiej połowy miesiąca.

 

Praktycznie w każdej sytuacji klient ma do dyspozycji dane do odzyskania. I to wszystko bez dodatkowych opłat, od najtańszych kont. Klient ma cały czas dostęp do backupów baz (opcje ściągnij lub przywróć) i plików (FTP)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×