Skocz do zawartości
3502274

VPS do postawienia serwera Ventrilo 3.0.4

Polecane posty

Zainteresowała mnie opcja hostingu VPS, szukam usługodawcy u którego byłbym w stanie uruchomić serwer Ventrilo 3.0.4, pingi w granicach 60-150. Nie wiem jaką moc potrzebuję do tego. Od 30-50 osób na serwerze. Nie potrzebuje jakiegoś specjalistycznego oprogramowania, powinienem sobie poradzić z instalacją wszystkiego. Może ktoś zna jakieś konkretne filmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty chcesz odpalic 50 slotow na tej wersji ventrilo, skoro ona ma ograniczenie do 8 ? jakis crack ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Ty chcesz odpalic 50 slotow na tej wersji ventrilo, skoro ona ma ograniczenie do 8 ? jakis crack ? :D

No i zabiłeś moje marzenia o własnym serwerze Ventrilo... Przeleciałem wpisy o licencji i Polska niestety nie dostaje papierów na Ventrilo w wersji 3.0.x dlatego pozostają serwisy które oferują takie serwery. Więc to co do tej pory...

 

Korzystając z okazji może powiedzcie mi jak to jest z TeamSpeak? Też istnieje taka licencja?

 

załamka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Nie baw się w ventrilo, zainstaluj teamspeak'a :D

 

bardzo polecam TS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak się zagubiłem już w tym...

 

By mieć swój serwer Ventrilo 3.0.x dla 'dużej' liczby osób (przeznaczenie takiego serwera to głownie klan do gry) - muszę mieć licencje.

By mieć swój serwer Ventrilo 2.1.x dla ... -II- - nie muszę mieć licencji.

By mieć swój serwer TeamSpeak dla ... -II- - muszę czy nie muszę?.

 

Każdy znajomy mówi coś innego...

 

Mam swojego dedyka i chciałbym na nim postawić taki serwer tylko dla mnie, nie mam tutaj w zamyśle sprzedawania slotów czy coś komercyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
By mieć swój serwer TeamSpeak dla ... -II- - muszę czy nie muszę?.

 

Każdy znajomy mówi coś innego...

A co to za problem przeczytać informacje na stronie teamspeak.com?

 

cytat ze strony teamspeak.com:

TeamSpeak is FREE of charge for non-commercial use

 

tłumaczenie:

Teamspeak jest darmowy, jeżeli będziesz go używał w celach niekomercyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie czaje po kiego grzyba pewna osoba z tąd poleciła mi gościa że niby sprzeda mi licencje. Ale ok wyjaśniłeś w 100% sprawę serwera TeamSpeak.

 

Ostatnie pytanie, jak to jest z Ventrilo? Tam też jest 'non comercial' = nieograniczona ilość slotów czy inaczej się to rozgrywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TeamSpeak może mieć maxymalnie 1000 slotów bez kupowania licencji, VT 3 tylko 10 slotów bez licencji, VT 2.1 jest nielegalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jeśli chodzi o VPSy pod rozwiązania typu Ventrillo, Team Speak zapraszam do zapoznania się z nasza ofertą budgetową - budgetvps.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a po co Ci instrukcja instalacji TeamSpeaka?? Co w tym trundnego ?? Wystarczy ze ustawisz chmody i uruchomisz proces ./server_linux i serwer stoi. w server.log masz dane do SSa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
a po co Ci instrukcja instalacji TeamSpeaka?? Co w tym trundnego ?? Wystarczy ze ustawisz chmody i uruchomisz proces ./server_linux i serwer stoi. w server.log masz dane do SSa ;)

 

nie w server.log a w server.dbs :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×