Skocz do zawartości
aegnor

VPS a Serwer Gry?

Polecane posty

Witam mam pytanie czy istnieje "dobry hosting VPS pod Serwery Gier" a chodzi dokładnie pod grę [Counter-Strike]

 

Zalezy mi na

- Niskich Pingach od 15 do 45.

- Dobrego procesora

- Ram ok. 512mb

- Dysk wystarczy 5-10GB

- Traffic duży lub bez

 

Czekam na oferty....

 

btw. Sprawdzałem HitMe lecz serwery strasznie przycinają obciazone maja procesory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz Hitme.net.pl, a nie ich ofertę budgetvps.pl która nie zezwala na serwery gier.

 

Wersji bez limitu transferu raczej nie znajdziesz w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zostało sprawdzone ;)

- Scinki na serwerze:) ( Teleporty Modeli, Nie plynny lot GRANATA )

 

Wszystko widac niestety gołym okiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie polecam Webh.pl bardzo niskie pingi stabilność sewera brak lossów i choke żadnych ścinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale chyba serwer gry można mieć w webh tylko na serwerze dedykowanym, na vps'ie jest to zakazane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba serwer gry można mieć w webh tylko na serwerze dedykowanym, na vps'ie jest to zakazane...

Jeżeli dobrze pamiętam to można ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że wtedy należy się liczyć z 50% transferem i dotyczy to tylko standardowej oferty. W ofertach promocyjnych jest całkowity zakaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Webh.pl - PrzeTestowane!

 

-Skoki pingów

-Tracone pakiety [LOSS]

-Skakanie Choke.

 

Bylo to sprawdzane na VPS medium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi powiedziec mniej wiecej kiedy Crowley miał problemy? Jezeli zostanie postawiony serwer GRY, traffic jest 50% mniejszy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kiedyś testowałem serwer na pakiecie medium, o ile pamietam był to serwer cs'a na 11 slotów, i powiem Ci, że wszystko zależy od konfiguracji serwera (rate ticrate) mi tam wszystko chodziło ładnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem VPS'a Koniec Grudnia- Poczatek Stycznia!

 

SerwerGry wylaczal sie co pare godzin, na poczatku Administrator mowil o zlej konfiguracji serwera a była ona na najwyzszym poziomie. Nastepnie zostałem powiadomiony od Administratora

-

"Problem wylaczania sie aplikacji moze wynikac z tego że ktorys z uzytkownikow używa oprogramowania ktory destabilizuje prace serwera gry i prowadzi do jego wylaczenia"

 

Niestety na innych VPS-ach np z HitMe przy takiej instalacji serwer działał i wszystko działało tylko strasznie Serwer Gry na nim "mozolnie pracuje"

 

 

WEBH - VPS PREMIUM - Interesuję mnie taki VPS który ma 120 GB Traffic, niestety obnizenie go o 50% spowoduje tylko 60GB co jest zbyt małym transferem na serwer gry.

Chyba ze jestescie panstwo w stanie zrobić małą wymianę, jest tam dysk 50GB , ja potrzebuje tylko 10GB.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ofercie promocyjnej nie można stawiać serwerów, jedynie jak zakupisz pakiet podstawowy, który ma 60gb trafficu ;)

 

Czyli na serwer masz jakieś 30 gb, a to za mało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to za mało, a dodatkowy transfer mozna zakupić jezeli tak poprosiłbym o cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałem VPS'a Koniec Grudnia- Poczatek Stycznia!

 

SerwerGry wylaczal sie co pare godzin, na poczatku Administrator mowil o zlej konfiguracji serwera a była ona na najwyzszym poziomie. Nastepnie zostałem powiadomiony od Administratora

-

"Problem wylaczania sie aplikacji moze wynikac z tego że ktorys z uzytkownikow używa oprogramowania ktory destabilizuje prace serwera gry i prowadzi do jego wylaczenia"

 

Niestety na innych VPS-ach np z HitMe przy takiej instalacji serwer działał i wszystko działało tylko strasznie Serwer Gry na nim "mozolnie pracuje"

 

 

WEBH - VPS PREMIUM - Interesuję mnie taki VPS który ma 120 GB Traffic, niestety obnizenie go o 50% spowoduje tylko 60GB co jest zbyt małym transferem na serwer gry.

Chyba ze jestescie panstwo w stanie zrobić małą wymianę, jest tam dysk 50GB , ja potrzebuje tylko 10GB.

 

 

 

Wystarczy troche skonfigurować swój serwer Gry Typu Rate Tic/SysRate...  I Serwer Smiga jak należy  bądź jak Vps wyłacza serwer Gry troche zmian minimalnych w konfiguracji systemu i działa wystarczy chcieć i działo u nich jak bajka ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testowałem VPS'a Koniec Grudnia- Poczatek Stycznia!

 

SerwerGry wylaczal sie co pare godzin, na poczatku Administrator mowil o zlej konfiguracji serwera a była ona na najwyzszym poziomie. Nastepnie zostałem powiadomiony od Administratora

-

"Problem wylaczania sie aplikacji moze wynikac z tego że ktorys z uzytkownikow używa oprogramowania ktory destabilizuje prace serwera gry i prowadzi do jego wylaczenia"

 

Niestety na innych VPS-ach np z HitMe przy takiej instalacji serwer działał i wszystko działało tylko strasznie Serwer Gry na nim "mozolnie pracuje"

 

 

WEBH - VPS PREMIUM - Interesuję mnie taki VPS który ma 120 GB Traffic, niestety obnizenie go o 50% spowoduje tylko 60GB co jest zbyt małym transferem na serwer gry.

Chyba ze jestescie panstwo w stanie zrobić małą wymianę, jest tam dysk 50GB , ja potrzebuje tylko 10GB.

Kurde, ludzie stawiają na webh serwery gier - są zadowoleni. Stawiają na hitme serwery - są zadowoleni. Tylko Ty nie - już widzę tą konfigurację na najwyższym poziomie ;)

 

PS. Jak się serwer wyłącza to się sprawdza czemu, a nie wypisuje głupoty na forach (poza tym, nie rozumiem jak może się proces z serwerem sam wyłączać :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalnych konfiguracji systemu, co masz na myśli ? ;)

Xorg zauważ iż znam sie na serwerach gier, i przywiązuje wage do najmniejszego błędu.

Serwery były uruchamiane w opcji -debug, w logach nic nie było na temat błędu.

Serwery na HitMe, ja chce ludziom zapewnić dobrą gre na najwyzszym poziomie a nie na scinającym serwerze;) Wybacz, nie myl Mnie z Tobą bo sie znacznie roznimy.

 

Wiec proszę, nieudzielaj sie bo piszesz glupoty i swoje dziwne wymysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minimalnych konfiguracji systemu, co masz na myśli ? ;)

Xorg zauważ iż znam sie na serwerach gier, i przywiązuje wage do najmniejszego błędu.

Serwery były uruchamiane w opcji -debug, w logach nic nie było na temat błędu.

Serwery na HitMe, ja chce ludziom zapewnić dobrą gre na najwyzszym poziomie a nie na scinającym serwerze;) Wybacz, nie myl Mnie z Tobą bo sie znacznie roznimy.

 

Wiec proszę, nieudzielaj sie bo piszesz glupoty i swoje dziwne wymysły

OK mistrzu, ja się nie znam, zwracam honor, od tej chwili jesteś moim wzorem do naśladowania.

 

PS. Wiesz w ogóle cokolwiek poza tym co pisze w poradnikach? Chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak cie zdziwie, wiem wiecej niz mowia w poradnikach, a teraz poproszę abyś skasowal sobie ten temat z twojej pamięci i wyszedł na dwór bo za duzo siedzisz przy komputerze.

 

91.205.75.49:27015 Prosze sprawdzic to jest serwer potawiony na WEBH, proszę zobaczyc co jest z serwerem ;)

Serwer był przeinstalowywany, byl updatowany... zmieniany server.cfg na inny, jednak prosze zobaczyc samo państwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na serwerze mam ping 13-25 aż się zdziwiłem że taki mały, posiadam neostrade 1mb a na serwerze loss skacze 0-3 a choke jest stały 0 i ogólnie to wszystko się przycina i strasznie wolno chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×