Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
3502274

Serwer (Transfer ~300GB/rok max ~250-350zł)

Polecane posty

Witam,

 

już niebawem kończy mi się umowa z serwerownią home.pl gdzie do tej pory miałem hosting 'Bussines Starter'. Bez jakichkolwiek problemów przebiegła współpraca z tą firmą, dlatego mogę ją polecić wszystkim forumowiczom. Niestety ceny są tam dość duże - choć można skorzystać z promocji i ma się serwer na rok za przystępną cenę. No ale nie przeszyłem tu by polecać, a w ręcz przeciwnie zapytać o jakąś inna ofertę.

 

Moje strony przez rok wygenerowały ruch 260GB, dlatego nie jest to jakiś ogromny wynik. Szykam serwera najlepiej sprawdzonego, szybkiego z rocznym transferem na poziomie 300GB. Cena nie gra wielkiej roli lecz chciałbym zmieścić się w przedziale 250-350zł/rok.

 

Inne wymogi to możliwośc używania .htaccess, wielu domen, minimum 500MB powierzchni.

 

Z góry dziękuję za propozycje!

 

PS: Dlaczego nie chce zostać na home.pl? Oczywiście nie mówie że tam nie chce zostać, koszt roczny na home.pl to 366zł w tym momencie. I sądzę że da się znaleść coś tańszego i może lepszego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Biorąc pod uwagę Pańskie wymagania chciałbym zaprezentować naszą ofertę (ViPower.pl), dokładnie pakiet ViMed wydaje się być odpowiedni.

Wszystkie wymogi takie jak: .htaccess, możliwość zaparkowania wielu domen, minimalna ilość powierzchni oczywiście zostają zaspokojone przez naszą ofertę. :D

Oczywiście dla naszej oferty hostingu wirtualnego przysługuje bezpłatny 7 dniowy okres testowy. Jest on w pełni nie zobowiązujący, a więc jak najbardziej zapraszamy do skorzystania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×