Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
BarMleczny

hitme.net.pl padło ?

Polecane posty

artykuł § 269 Kodeksu Karnego

Jednak sprawdza się przysłowie, że tacy ludzie się sami rodzą i nikt ich nie sieje (to tak na wypadek, jakby ktoś zapytał "skąd oni się biorą").

 

Ale co tu dużo mówić, trafił swój na swego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba poczakać na usunięcie awarii (ktora może przytrafić się każdej firmie) i póżniej wyciągnąć konsekwencje regulaminowe i tyle.

A Marek zapewne już mocno zastanawia się czy by nie przenieść hostingu z OVH do swojej farmy serwerowej w nephax :P

 

 

Może w sumie nie do nephax ale jest dużo lepszych serwerowni niż OVH pod hosting tego typu... wg. mnie ovh się nadaje 'tylko' do hostowania własnych stron/ ew. darmowego i innych usług, ale nie do takiego hostingu... już nie raz się spotkaliśmy z ich profesjonalną obsługą klientów i nie tylko z oferty kimsufi, ale również z oferty ovh.pl + dodatkowym SLA... już na prawdę lepiej wybrać hetzner, netdirekt itd. niż ovh :) (oczywiście to jest moja opinia... ;>)

 

 

Jednak sprawdza się przysłowie, że tacy ludzie się sami rodzą i nikt ich nie sieje (to tak na wypadek, jakby ktoś zapytał "skąd oni się biorą").

 

Ale co tu dużo mówić, trafił swój na swego ;)

 

 

ta... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Ile razy już tu było o OVH? Był nawet osobny wątek (a bo to jeden). OVH jest super do momentu jak nic się nie dzieje :P Potem jest tylko "puacz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zostaniemy w OVH. Osobnym torem idą prace przygotowujące nas do przeniesienia. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie marku ja chce kupic serwer gry na waszej stronie mialem juz w portfelu 24zl i 22zl wplacilem w piatek chce juz zamowic serwer kiedy bede mogl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym padzie hasło mi się "skrzaczyło". Nie da się zalogować do panelu klienta.

 

Ktoś ma z Was jeszcze taki problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom za niedługo stuknie 24 godziny a tu ani widu ani słychu już się niecierpliwie ale taka moja natura :P Zróbcie to jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nom za niedługo stuknie 24 godziny a tu ani widu ani słychu już się niecierpliwie ale taka moja natura :P Zróbcie to jak najszybciej ;)

Co Marek może zrobić?Przecież to w ovh padło..oni mogą tylko dzwonić do nich bo co więcej?Ludzie trochę myślenia..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech wsiądzie w autobus i tam pojedzie.

 

 

/Każdy kolejny post tak głupi jak ten wyżej będzie usuwany, a użytkownik będzie dostawał ostrzeżenie. 3 user gratis BAN ;) / patrys

 

Od tego jest właśnie kontakt z hostingiem - jak mój szef coś wymaga to jedzie do firmy i załatwia sprawy. A Marek nic nie robi. I niech mi moderator nie mówi, że jest inaczej jak nie masz fizycznego kontaktu z ludźmi od którego kupujesz hosting i go odsprzedajesz tzw. serwerowni, to niech lepiej wycofa się z interesu, bo nie sprawuje nad nim żadnej kontroli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Padło, padło a tu się robi straszny OFF...

 

Zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×