Skocz do zawartości

Polecane posty

jakiś czas temu sprawdzałem ich ofertę i mieli całkiem ciekawe ceny na dedyki. Dzisiaj lezy?

 

działa jeszcze ta firma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam identyczny problem mam u nich dedyka już dosyć długo... A teraz wszystko padło, sama strona chodzi www.wladcapierscieni.net, ale zalogować do panelu sie już nie można, nic zmienić itp. A akurat dzisiaj chciał stworzyć nową baze danych i zainstalować jeden skrypt  :mellow:

 

 

 

Wie może ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nowy Numer Serwisowy tel. 665 94 13 41

biuro 032 720 58 26

gadu-gadu: 3471078

skype: dksoft_tech

 

dzwoń i pytaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mam na  tychy24.pl tylko na dedyki.pl, ale mam ten sam problem.... ;/ Sorry mój błąd nazwy tematu nie czytłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

leży wszystko do dziś. Jeszcze wczoraj działało kilka serwerów, a dziś żaden..... Czyżby zwijali interes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

firma działa i ma się świetnie

 

kontakt

 

tychy24.pl

 

Sprzedaż 722207878

serwis 665940 929

 

biuro@tychy24.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem serwer z i3 kosztuje 110zł/miesięcznie jeśli nawet w takim gigancie jak ovh jest on za 150zł ?

Wybaczcie pytanie ale naprawdę tego nie pojmuję.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwiłbym się gdyby oferta VPS była oparta na serwerowni postawionej w domu obok łóżka jej właściciela na łączu domowym kupionym w promocji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta Konkurencyjna ? Coś mnie kusi na zapłacenie tych 136 zł brutto za i3 ;] Od kiedy firma istnieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem serwer z i3 kosztuje 110zł/miesięcznie jeśli nawet w takim gigancie jak ovh jest on za 150zł ?

Wybaczcie pytanie ale naprawdę tego nie pojmuję.

Nie tylko Ty tego nie pojmujesz :) Tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie. Ale wszystko zapewne jest policzone przez dobrych ekonomistów. Ale jak nie mamy czym konkurować, to robimy to ceną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Nie tylko Ty tego nie pojmujesz :) Tego nie wiedzą nawet najstarsi indianie. Ale wszystko zapewne jest policzone przez dobrych ekonomistów. Ale jak nie mamy czym konkurować, to robimy to ceną ;)

Pewnie przez samego Vincentego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakim cudem serwer z i3 kosztuje 110zł/miesięcznie jeśli nawet w takim gigancie jak ovh jest on za 150zł ?

Wybaczcie pytanie ale naprawdę tego nie pojmuję.

 

 

Dokładnie to kosztuje 135,30, ponieważ na ich stronie są ceny netto. Na stronie OVH ceny serverów są brutto. Więc poniekąd cenowo się mniej więcej pokrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal czekam aż któraś firma przebije cenowo OVH :D.

 

 

Znam takie i to renomowane a nie budżetówki ;) Wszystko zależy od lokalizacji oraz czynników "zewnętrznych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakoś OVH sprzedaje za 50zł. Szansa jest :) Nie mówiąc oczywiście o parametrach tego dedyka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jakoś OVH sprzedaje za 50zł. Szansa jest :) Nie mówiąc oczywiście o parametrach tego dedyka..

Bo za prąd płaci ktoś inny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×