Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DK2

Crowley lezy

Polecane posty

hmm moje łącza są na crowleyu operatorskie ale backup jest w nasku:) osiedlowa nie mam żadnej informacji na temat padu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już praktycznie 4 godzina padu ;) Mam nadzieję, że zmienią ten złom, z którym od tygodni są problemy na coś porządnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już wyobrażam sobie skutki sla ;) ciekawe ile kasiory popłyną:P

 

Któego SLA ? znając SLA operatorów zapewne nic nie zapłacą.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po nocnej przerwie awaria trwa nadal (09:30).

Dokładnie, niby działa, ale loss i timeouty są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziala niestabilnie, tak wiec kto ma BGP i troche zapasu pasma to lepiej wypiac wtyczke z Crowleya ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie teraz caly ruch idzie przez niemcy, i powiem szczerze ze wole ping 500ms niz aby co chwile mnie wywalalo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej na Dialogu byly duze problemy z dostepem do zasobow Crowleya i zadne opendns nic nie mogly pomoc. Routing do Crowleya zmienial sie co chwile lub w ogole go nie bylo. Niedawno sie ustabilizowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak najbardziej na Dialogu byly duze problemy z dostepem do zasobow Crowleya i zadne opendns nic nie mogly pomoc. Routing do Crowleya zmienial sie co chwile lub w ogole go nie bylo. Niedawno sie ustabilizowalo.

 

 

Ja mówię akurat o swoim przypadku, wszystkie www chodziły ok, ssh tak samo itd. fakt że troszeczkę wolniej ale jest ok. u mnie przynajmniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mówię akurat o swoim przypadku, wszystkie www chodziły ok, ssh tak samo itd. fakt że troszeczkę wolniej ale jest ok. u mnie przynajmniej :P

 

Pewnie nie korzystales z akurat niedostepnych zasobow normalnie dostepnych przez Crowleya ;)

W calym Dialogu nie bylo dostepu do niektorych hostow operatorow podpietych przez Crowleya (przy czym zalezalo to od konkretnego prefiksu, nie wszystkie nie dzialaly).

Teraz jest juz ok z lacznoscia Dialog-Crowley. Stan na godz. 14:20, niewiadomo czy sie znow nie popsuje :)

 

@marekxbx ja aktualnie juz nie widze problemow, przynajmniej z tych sieci, gdzie moge sprawdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie nie korzystales z akurat niedostepnych zasobow normalnie dostepnych przez Crowleya ;)

W calym Dialogu nie bylo dostepu do niektorych hostow operatorow podpietych przez Crowleya (przy czym zalezalo to od konkretnego prefiksu, nie wszystkie nie dzialaly).

 

 

co ty gadasz... wczoraj siedziałem na serwerze non stop praktycznie... nie licząc godziny od 15 do 18, tak odczułem troszkę to, ale nie tak strasznie.. dało się normalnie pracować i odwiedzać www...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@jarek co Ty piszesz. Wszedzie byl sknocony Crowley, a ty piszesz, ze bylo OK... Otoz nie bylo OK, jesli u Ciebie bylo OK, to nie uzywales zasobu, ktory byl sknocony. Wiekszosc zasobow Crowleya byla niedostepna (z przerwami), ale tak jak napisalem - nie wszystkie. Tak, z Dialogu rowniez.

Tu Crowley sie tlumaczy:

http://di.com.pl/news/25490,0,Siec_Crowley..._po_awarii.html

 

 

Niektorzy do tej pory maja problemy (nie w Dialogu), jeszcze nie jest OK w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×