Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gus83

Radio w sieci?

Polecane posty

Witam serdecznie,

 

Jestem całkiem nowy na Polskim webhostingtalk ale mam pewna kwestie, moze ktos ma lub interesowal sie kiedys radiem w sieci?

 

Od jakiegos czasu bardzo interesuje sie zalozeniem profesjonalnego radia internetowego, tylko ze bardzo ciezko znalezc bardzo dobra oferte w stosunku do ceny, wiekszosc przycina transfer co nie daje mozliwosci nadawania 24 h bez kolosalnych opłat.

 

Szukałem ostatnio w necie i natknałem się na pare firm, natomiast bardzo ciekawe rzeczy znalazlem na http://streamhost.pl , mają bardzo atrakcyjną oferte cenową, tylko nie wiem czy oni są od dawna na rynku, może jakies opinie o nich ktos slyszal? Firma krzak moze?? Ktos ma u nich radio?

 

Wiem ze sporo pytan ale za nim zaczne pytac Ich osobiscie wole poznac opinie najwazniejsze, czyli klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie mamy doczynienia z firma ktora sie zwinie jak niedawno md5 :))

no sam superhost w rankingu firm hostingowych http://top100.pl widnieje na 5 pozycji.

Czyli rozumiem ze to ich nowe przedsiewziecie?

Hosting pełną gębą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN
Na dziś nikt nie wykupił usługi lub aktualnie nie ma nadająych stacji radiowych

 

To mówi samo za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dziś nikt nie wykupił usługi lub aktualnie nie ma nadająych stacji radiowych

 

To mówi samo za siebie :)

 

Przyglądając sie treści tej strony chyba chodzi o Ich usługę One Day coś tam :wink:

Rozmawiałem z Ich infolinią, rzeczywiście projekt superhosta, zresztą ledwo powstały, wezme na próbe pare slotów i zobaczymy, w końcu nie są to zawrotne piniądze.

Jak coś to pozniej zapraszam do słuchania :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

superhost, to typowa firma ktorej odbija palma. nie potrafią szanować klientów. olewają moje prośby już od 3 dni. a placi sie. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

Polecam http://Serverownia.pl - ostatnio jakosc ich usług wzrosła, UPTime równierz i mam nadzieje że sie tak utrzyma. Miałem tam konto shoutcast i mi admin dorzucił autopilota. Jeżeli powiesz ze przysłał Cie McN to może uda sie utargować jakiś rabat:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick
Polecam http://Serverownia.pl - ostatnio jakosc ich usług wzrosła, UPTime równierz i mam nadzieje że sie tak utrzyma. Miałem tam konto shoutcast i mi admin dorzucił autopilota. Jeżeli powiesz ze przysłał Cie McN to może uda sie utargować jakiś rabat:) Pozdrawiam.

chyba sobie jaja robisz w bialy dzien :roll:

ehhh kliknij w to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
www.shoutcast.com.pl - z nami zawsze mozna się dogadać :)

Uptime serwera: 99,97 %

Szybkość, jakość, pewność i niezawodność

 

Więcej informacji w naszym jinglu:

http://shoutcast.com.pl/ReklamaBubbel.mp3

 

GG: 2652780

Mail: admin@shoutcast.com.pl

 

Pozdrawiam, Michał

 

Pewnie tak jak klienci budujący ta stronę www.bubbel.abc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do firmy Bubbel Hosting - posluchajcie radia Netcast, nadaja na serwerze darowanym wlasnie przez ta firme ( www.netcast.prv.pl ) i przyzwoicie jest.

 

Jesli chcesz kupic serwer tanim kosztem to polecam www.x-stacja.net, jednak nie spodziewaj sie super jakosci, aczkolwiek zle tez niejest.

 

Jesli mozesz wydac wiecej to w ciemno mozesz robic interesy z www.hostcast.net - to prawdziwi fachowcy w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Strona www.bubbel.abc.pl o niczym nie świadczy, ponieważ nie ma na niej nawet jednego dowodu na to co z naszej strony jest według autora strony złe.

 

Pewnie tak jak klienci budujący ta stronę www.bubbel.abc.pl

 

Chciałbym zaznaczyć ze jest to jedna osoba, która tą stronę tworzy. Nie znam powodu dla którego to robi. Możliwe, że w jeśli strona w najbliższym czasie nie zniknie udam się do sądu i będe za jego pośrednictwem prosił o namiary na danego użytkownika.

 

Przyznam, że często spotykam się z takimi użytkownikami, którzy często grożą antyreklamą jeśli im nie zasponsoruje serwera.

 

Jeśli ktoś ma jakieś wątpliwośći wystarczy, że z nami porozmawia i weźmie serwer na okres próbny. Chętnie odpowiem na każde pytanie.

 

Z wyrazami szacunku, Michał - Administrator www.shoutcast.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaprszam do siebie www.hcx.pl Na naszych serwerach gra duzo stacji nikt nie marudzi pingi sa niske w porownaniu do konkurencji :) 45 ms do 55 ms srednio. Serwery w Europie na laczach 10 lub 100 mbits :) Ulokowane w Data center Francja lub Data center Niemcy :) Konkurencja ma z reguly cos z USA taniego z pingami ok 145 ms :) Zaprszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaprszam do siebie www.hcx.pl  Na naszych serwerach gra duzo stacji nikt nie marudzi pingi sa niske w porownaniu do konkurencji :) 45 ms do 55 ms srednio. Serwery w Europie na laczach 10 lub 100 mbits :) Ulokowane w Data center Francja lub Data center Niemcy :) Konkurencja ma z reguly cos z USA taniego z pingami ok 145 ms :) Zaprszam :)

 

hmm, 2 rzeczy

1. strona bardzo dziwnie wyglada w rozdzielczosci 1280x1024.. cale tak okropnie przesuniete na prawa strone.. brrr

2. chyba nazwa firmy, nip ,regon gdzies sie zapodzialy na stronie.. no i nie moge znalezc info o fakturach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McN

1. to świadczy że administrator ma rozdzielczośc 800x600 :)

A strona żeczywiście śmiesznie wygląda bo cała lewa wolna jest.

Namiary dostępne to gg, email, i skype :| troche brakuje, nawet nie troche...

A pozatym desing chyba jest z jakiegoś sklepu komputerowego bo servery tak nie wyglądają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. to świadczy że administrator ma rozdzielczośc 800x600 :(

A strona żeczywiście śmiesznie wygląda bo cała lewa wolna jest.

Namiary dostępne to gg, email, i skype :| troche brakuje, nawet nie troche...

A pozatym desing chyba jest z jakiegoś sklepu komputerowego bo servery tak nie wyglądają ;)

13.07.2007

Firma aBajt Tani hosting wykupiła serwis hcx.pl.

Zmieniliśmy serwer na szybszy. Teraz jest to 4x Intel Xeon 2.8 GHZ, łącze 100mbits. Serwerownia w POLSCE.

fajnie transfer mi leci przez hamburg a pozniej przez frankfurt i do Warszawy(pingi ~150 prawdopodobnie serwerownia nie ma styku z tpsa -.-)

serwer dedykowany z superhostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwerownia w POLSCE.

fajnie transfer mi leci przez hamburg a pozniej przez frankfurt i do Warszawy(pingi ~150 prawdopodobnie serwerownia nie ma styku z tpsa -.-)

serwer dedykowany z superhostu

to bankowo server w polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to bankowo server w polsce...

A ja mówiłem ,że ten serwer jest z afryki?

Nie! mówiłem ,że serwer nie ma styku z tpsa i pakiety mi leca przez opentransit(prawdopodobnie)

takie są uroki korzystania z tpsa.

4x intel xeon od kiedy takie coś jest produkowane?wał na maxa albo admin się pomylił albo zrobił to świadomie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wał na maxa albo admin się pomylił albo zrobił to świadomie...

myśle, że zrobił to świadomie... możesz zarzucić IP? Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4x intel xeon od kiedy takie coś jest produkowane?

 

Od ładnych paru lat. Należy jednak zwrócic uwage ze najpopularniejszą wersją xeona jest wersja DP czyli do pracy w konfiguracji jedno lub dwu procesorowej. Wersja które pozwala na pracę wieloprocesorową MP może pracowac w konfiguracji (np 4 x xeon) jest jednak spopo droższa i stąd mniej popularna.

Jednak w przypadku tego dedyka jest to pewnie bład (świadomy bądź nie) często też popełniany z braku wiedzy. Zobaczy taki ladmin w panelu 4xCPU i pisze że ma 4 procki. Taka sama sytuacja sytuacja występuje w przypadku 1xP4 (z HT) w panelu zobaczą 2xCPU to pisza bzdury w stylu 2x intel pentium 4.

 

Co do lokalizacji to jest przecież w warszawie (serwerydedykowane.pl) z łączem level3 bez styku z tepsą.Lącze ze stykiem przez futuro kosztuje tam chyba 300zł więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×