Skocz do zawartości
ksk

Mały problem z allegro

Polecane posty

Witam mam mały problem z allegro i jednym sprzedającym

Zakupiłem u niego pendrive w kolorze niebieskim co było dosyć znacznie istotne. Ja wywiązałem się w 100 % z transakcji. Czyli pieniązki przelane w expresowym tempie. Dostałem po 4 dniach pendrive tylko że zółty. Na stronie

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503640131

Jest opisane że jest kolor niebieski/błękitny.

Po rozmowie telefonicznej dostałem informacje że niebieski się skończyły będą za 2 tygodnie. No cóż zmuszony byłem żółty przyjąć i wystawiłem komentarz neutralny opisując całą sytuacje. W odpowiedzi dostałem negatywa cytuje

szkoda cokolwiek pisac

 

 

I teraz nie podoba m się że mam negatywa za coś za co nie powinienem być. I teraz nie wiem jak odwołać się do allegro o zmianę komentarza. Bo wyjdę na nierzetelnego kupującego co mi się nie uśmiecha.

Jakieś propozycje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

allegro Ci tego nie usunie...

ja miałem taką sytuację:

Zamówiłem pieczątkę, na aukcji było napisane, że wykonują w Krakowie w ciągu 15 minut "przyjeżdżasz, zamawiasz pieczątkę, wypijasz kawę w pobliskiej kawiarni i odbierasz"

Było to dla mnie bardzo ważne żeby mieć ją jak najszybciej. Napisałem kiedy będę i wtedy się zjawiłem. Pan w punkcie odwrócił się do mnie plecami i przez kilka minut mnie olewał, gdy się przypomniałem powiedział że będzie za trzy godziny (a było to kompletne zadupie i przez te trzy godziny nawet za bardzo nie było co z sobą zrobić). Kiedy się przypomniałem o treści aukcji powiedział: "przecież nie rzucę wszystkiego boś ty przyjechał" i odwrócił się do mnie plecami.

Udało mi się zrobić pieczątkę w innym punkcie od ręki a gościowi wystawiłem neutralny komentarz ze stwierdzeniem że czas wykonania odbiega znacząco od tego na aukcji.

W odpowiedzi otrzymałem, że jestem nadętym egoistą i "przyszedł ON, PAN i WŁADCA" (to o mnie)....

Allegro odmówiło jakiejkolwiek interwencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle macie lipe jak stąd do warszawy jeśli chodzi o komentarze zamknąć buzie i nic nie mówić takie są zasady allegro :/

No chyba że załatwimy to po staremu/komuchowemu mamy tam znajomości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=503640131

Jest opisane że jest kolor niebieski/błękitny.

 

Teraz na tej stronie jest:

kolory : żółty niebieski różowy

 

Wczesniej bylo napisane ze kolor tylko niebieski?

Dodales w zamowieniu ze musi byc niebieski?

 

Z innej beczki: jaki transfer maksymalny (zapis/odczyt) ma ten pendrive?

 

Ed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiem jaki ma zapis nie sprawdzałem

 

W mailu wysłałem że niebieski + w nazwie przelewu dla przypomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś propozycje ?

Nie masz szans, że Ci allegro to usunie.

Ja kiedyś kupiłem pilota uniwersalnego i pisałem w mailu żeby gość wysłał pod inny adres niż mam w allegro i potwierdził mi to ale nie wysłał w końcu na ten inny 2 tygodnie się woziłem żeby namierzyć przesyłkę. Napisałem maila żeby wyjaśnić pokojowo sytuację itp. zero odzewu więc dałem neutrala w odpowiedzi negatyw.

 

Reasumując, jeżeli coś nie wyszło i chcesz dać neutrala daj od razu negatywa, bo i tak zwrotnie dostaniesz negatywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×