Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jiro

cos na portfolio - z czasem spora ilosc zdjec

Polecane posty

Witam,

 

 

 

potrzebuje jakis serwer na portfolio/pad(photo a day).

 

zalezy mi przede wszystkim na stabilnosci, pojemnosc to powiedzmy 1-2GB wystarczy. cena zeby nie byla tez zbyt wygorowana. Co polecicie?

 

 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl. U nas może Pan otrzymać konto już za 6,10zł miesięcznie! Serwery w Polsce :)

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

Witam.

Zapraszam serwery w Polsce - Kraków cena za hosting na rok już od 29 zł netto a za miesiąc już 2,99 zł netto

active-hosting.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok, fajnie by bylo gdyby jeszcze powiedzieli cos na ten temat sami uzytkownicy... w tej chwili najbardziej zastanawiam sie nad oferta masternet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, fajnie by bylo gdyby jeszcze powiedzieli cos na ten temat sami uzytkownicy... w tej chwili najbardziej zastanawiam sie nad oferta masternet.

 

Może Pan napisac do supportu http://vipserv.org/ a otrzyma Pan sporą listę stron klientów typu portfolio. Nie będę wklejał adresów na forum bo jeszcze to kogoś zdenerwuje, ale vipserv to sprawdzone miejsce na tego typu zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja polecam Prohost.pl, jestem bardzo zadowolony z hostingu i pomocy technicznej która reaguje błyskawicznie i jest dostępna 24h. Teraz mają szerszą ofertę, więc możesz się z nią zapoznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×