Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kszymon0

webh.pl vs nazwa.pl

Polecane posty

Witam, 

 

Chce założyć forum o grach i za parę miesięcy portal do niego do dyspozycji mam dwa serwery jeden jest to "vps 2 (medium)" w webh.pl a drugi serwer to "Serwery Active" w nazwa.pl który serwer będzie lepszy pod taki portal i forum?

 

Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że do VPS'a musisz mieć administratora ;) A za takiego admina też trzeba sałatę wyłożyć ;)

Chyba, że sam potrafisz to zmienia postać rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod nowe forum i portal - nazwa.pl, potem przesiadka na vps'a.

 

Korzystałem z usług nazwy i byłem zadowolony. Wypraszali mnie dopiero gdy przekraczałem limit.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy serwer Active z oferty nazwa.pl uciągnie forum na skrypcie phpbb by przemo zakładając ze jest 200 osób online i portal zakładając ze nie nim jest tez 200 osób online?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie czy serwer Active z oferty nazwa.pl uciągnie forum na skrypcie phpbb by przemo zakładając ze jest 200 osób online i portal zakładając ze nie nim jest tez 200 osób online?

 

 

...

 

dobre na:

http://bash.org.pl/latest/

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche człowieku nie znasz realiów biznesu i internetu myślisz ,że o tak będziesz miał 200 osób online :) :)

 

W tym momencie rozśmieszyłeś mnie do łez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ale chce się zapyta czy ten serwer uciągnął by do tylu osób na portalu i forum w przedziale 100-200 online na tym i na tym na raz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ma piernik do wiatraka? zależy jak dobrze skonfigurowany jest skrypt . A poza tym to jest "gdybanie".

 

Powiem ci tak spokojnie udźwignie, jak będziesz miał ok.150userów online średnio to napisz tu na forum dopiero zaczniemy się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemo i tyle online = limit mysql bardzo szybko wskoczy. Nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty tylko przypuszczasz ! na ile procent jesteś pewien ,że będziesz miał 200userów online np. przez godzinę. Zacznij od dedyka. A potem zobaczysz jak interes się rozwija i podejmiesz decyzje. Ale 200userów, zależy od akcji to powiedzmy 600zapytań na raz dla bazy to kocioł.

 

"Nie od razu kraków z budowano". Fora o grach komputerowych są tysiące a wręcz miliony więc... zastanów się czy masz miejsce na rynku ?

 

Najlepiej wybuduj serwerownie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czepiacie się go !

 

 

Polecić trzeba mu dedyk z kimsufi i tyle!

 

http://kimsufi.pl/ - opcja XL - 134 zł/miesięcznie :] Skoro chcesz mieć 200 online to także musisz liczyć się z kosztami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyzwoita oferta ale...

 

... chcieć nie znaczy zawsze móc ! ;)

 

// Takie słowo na zakończenie tej kłótni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma o czym dyskutować, nie zdąży dojść do 200 userów online -> wcześniej go netart wyprosi z serwera.

A jak się sprawuje forum na webh.pl (VPS) przy 200 online powiem Wam za tydzień, bo właśnie do nich uciekam z home.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się w końcu przecież home.pl, nazwa.pl i inne tego typu moloch stawiają na użytkowników którzy mają strony wizytówki na których jest zazwyczaj 4 linki: Strona główna, O nas, Kontakt, Oferta. Mam nadzieje ,że taki firmy jak webh.pl dalej będzie stawiać na użytkowników którzy potrzebują wydajnej i funkcjonalnej maszyny na stronę :)

 

webh.pl + Twój Projekt = Jednoznacznie tak :)

 

Jak kolega wyżej napisał nazwa.pl ma czasami takie dziwne "filmy" i potrafi zablokować stronę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie będę zakładał nowego tematu wiec napiszę tutaj.

 

jaki serwer wirtualny byście polecili narazie pod forum by przemo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak się sprawuje forum na webh.pl (VPS) przy 200 online powiem Wam za tydzień, bo właśnie do nich uciekam z home.pl :mellow:

 

Jak obiecaem tak czynię. Forum nie chodzi...

 

 

 

 

 

...forum lata!

 

Nie będę chwalił Kamila, bo się zepsuje :)

 

Ale webh.pl to przykład, że można bez "zadęcia" i rzetelnie dostarczać klientowi to za co zapłacił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×