Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pzebracki

Magazyny IT

Polecane posty

Poradniki dla administratorów serwerów, takie tam pierdółki jak apache wgrać, mysql, panele administracyjne, jak łazić po SSH, jak wgrywać mody, virtual hosty i inne zagadnienia z tym związane. Po prostu poradnik w którym prowadzi się człowieka za rączkę za odpowiednią kasę, sądzę że chętnych by było sporo...

 

Jesli jest sie juz adminsitratorem serwerow (a nie posiada tylko tytul adminsitratora) to tegoy typu wiedze sie posiada, a tym bardziej doswiadczenie.

 

Jednak jesli potrzebujesz podstawowej wiedzy i chcesz za kilka lat stac sie administratorem to najlepiej pojsc gdzie na nauki. Na przyklad mozna zatrudnic sie w firmie informatycznej, centrum danych, etc. jako pracownik biura technicznej obslugi klienta. Wazne jest aby firma posiadała mozliwosc progresji zawodowej z biura obslugi klienta w kierunku czysto technicznym czyli administracji systemami. Inna wazna cecha moim zdaniem jest aby firma posiadala zroznicowane projekty i systemy informayczne co daje mozliwosc zdobycie szerszej wiedzy i doswiadczenia.

 

Wedlug mojego doswiadczenia od chwili kiedy posiadamy jedynie podstawy do momentu kiedy posiadamy naprawde podstawowa wiedze oraz doswiadczenie uplywa okolo pieciu lat, natomiast po dziesieciu nauczy sie czlowiek pokory, a po pietnastu stwierdza ze jednak bardzo malo umie i widzial.

 

g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Do firmy mnie nie wezmą, myślałem o samozatrudnieniu i jakiś kursach ale obecnie robie technika informatyka i więcej się dowiaduje o Quake II niż o tym o czym chciałbym wiedzieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK
Do firmy mnie nie wezmą, myślałem o samozatrudnieniu i jakiś kursach ale obecnie robie technika informatyka i więcej się dowiaduje o Quake II niż o tym o czym chciałbym wiedzieć ...

 

a powiedz mi jedna rzecz jaki to ma związek z tematem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Zamówilem sobie ostatecznie computerwolr, NetWorld oraz CXO

Po pierwszych przeczytanych stronach dosłownie bardzo dobre i na temat gazety :D

ale mało tego :)

 

Do tego wszytkiego dostalem Vademecum Teleinformatyka I,II i III tom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×