Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gamec

Stabilny serwer pod dużą stronę + forum

Polecane posty

W sumie to od dawna nie opłaca się brać :) Jeżeli VPS kosztuje tyle co hosting z porządnej firmy, do tego większość jedzie na hypervm + lxadmin to nawet kompletny laik może sobie kupić. Skoro już o tym mowa to po co ci Gamec DA?

 

PS. Standard ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to od dawna nie opłaca się brać ;)

 

Tu bym polemizował... dobry shared to jednak dobry shared... nie trzeba się jakimiś dziurami przejmować, nie trzeba go doglądać, w przypadku trafienia na BH/RBL ktoś inny się tym (dosyć szybko - DOBRY shared (: ) zajmie, w razie problemów jakoś tak podstawowo pomoże...

 

A przy VPS albo koszt admina (wtedy wyjdzie baardzo porównywalnie ze sharedem) albo rób-se-sam czytając manuale i pytając na forach, podczas, gdy strona nie funkcjonuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to od dawna nie opłaca się brać :) Jeżeli VPS kosztuje tyle co hosting z porządnej firmy, do tego większość jedzie na hypervm + lxadmin to nawet kompletny laik może sobie kupić. Skoro już o tym mowa to po co ci Gamec DA?

 

PS. Standard ;)

 

DA dlatego że może mieć go za grosze, a to jest dobry i szybki panel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No a lxadmin można mieć za darmo jeżeli jest hypervm + jest to jeszcze szybszy panel (również od strony serwera) oraz funkcjonalnie powiedziałbym nawet że jest to czołówka. Ma swoje wady, nie bardzo nadaje się dla wielu użytkowników ale dla jednej osoby pasuje idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hostname: eg. server.twojadomena.pl

NS1 Prefix: eg. ns1.twojadomena.pl

NS2 Prefix: eg. ns2.twojadomena.pl

 

Tyle wiem, tylko jak mam później domenę na to "przekierować" (domeny mam w nazwa.pl)?

 

 

No a lxadmin można mieć za darmo jeżeli jest hypervm + jest to jeszcze szybszy panel (również od strony serwera) oraz funkcjonalnie powiedziałbym nawet że jest to czołówka. Ma swoje wady, nie bardzo nadaje się dla wielu użytkowników ale dla jednej osoby pasuje idealnie.

 

To w końcu jak lepiej? Brać tego DirectAdmina? Skoro mówisz że hypervm słabo się nadaje dla wielu użytkowników to może warto. Mam zamiar trzymać na serwerze kilka stron, a dla części chciałbym zrobić osobne konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie hypervm tylko lxadmin i nie że słabo nadaje się dla wielu użytkowników tylko dla wielu użytkowników pod nie twoją kontrolą (jeżeli chciałbyś komuś sprzedawać konta na serwerze, słabe bezpieczeństwo domyślne). Jeżeli tylko dla ciebie to jest jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może niekoniecznie sprzedawać, ale możliwe że wydzieliłbym część paru znajomym. Więc raczej wezmę Direct Admina, tym bardziej że już kiedyś z niego korzystałem.

 

edit

Dziwny ten connectswitch trochę. Niewiele opinii w internecie, w panelu klienta połowa podstron nie działa :/.

 

edit2

Negatywne również http://resellerforum.info/78308-connectswitch-review.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Good evening everyone,

 

Right, I'll start off by wishing you all a Happy New Year, and we hope you've all had a nice Christmas too. Also, I'd like to apologise in advance (as I am probably breaking a few rules - IE: replying in English).

 

I've seen quite a few people come on our website with this refer address, so I thought I'd take a quick look and see what people were saying etc. So, I've been using a google web translator to read what you've all been talking about.

 

The last reply (above this) which quotes the resellerforum URL, hopefully you can all read English and can understand the situation which went on. It was all documented on WebHostingTalk.com and the posts can be found at http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=726065.

 

Also, I'd like to know what part of the control panel your having problems with "Gamec". (If the translator has translated properly). If you have any issues, feel free to contact us and we can resolve them pretty much instantaneously.

 

We can provide DirectAdmin at an additional £3.75, you can select this on signup - however, if you didn't, just contact us and we will send you an invoice manually. The coupon code "CHRISTMAS" entitles you to obtain a 25% discount on all package addons too (including DirectAdmin/cPanel). LXAdmin can be added to your package for free, just post a support ticket.

 

If anyone has any questions, feel free to post it in Polish or English (preffered) and I'll be sure to get back to you.

 

Regards,

Adam Hamilton

Technical Support Engineer

ConnectSwitch.com - Premium Hosting Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie na temat, ale gratulacje ze strony ConnectSwitch.com za odwiedzenie tego forum, a szczególnie za kwestie wyjaśnienia na forum, w którym preferowany jest język polski ;)

 

To ConnectSwitch:

If i use that coupon code to buy some package, i will pay -25% of price for first month or maybe i will pay for all contract time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello NFG,

 

That coupon code entitles you to 25% discount on a monthly basis. This is NOT a one off/first month coupon, the price you pay on your first invoice is the price you pay for the months you stay with us.

 

Regards,

Adam Hamilton

Technical Support Engineer

ConnectSwitch.com - Premium Hosting Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, już się zdecydowałem praktycznie. Wpłaciłem kasę na moneybookers i teraz mi zablokowali tam konto bo złą datę urodzenia przy przelewie wpisywałem :/. Musiałem się pomylić kiedy zakładałem konto (nawet nie pamiętam kiedy to było). Muszę im teraz przesłać potwierdzone notarialnie ksero dowodu :|. Chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, już się zdecydowałem praktycznie. Wpłaciłem kasę na moneybookers i teraz mi zablokowali tam konto bo złą datę urodzenia przy przelewie wpisywałem :/. Musiałem się pomylić kiedy zakładałem konto (nawet nie pamiętam kiedy to było). Muszę im teraz przesłać potwierdzone notarialnie ksero dowodu :|. Chore.

 

 

Jeden problem to że nie ma na ConnectSwitch.com płatności PayPal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hello NFG,

 

Sorry for the poor translation but:

Przepraszam za to, że występują pewne problemy w systemie PayPal. Będę teraz reaktywować link.

 

If you can read English:

Sorry for that, we are experiencing some problems with PayPal. I will reactivate the link now.

 

Regards,

Adam Hamilton

Technical Support Engineer

ConnectSwitch.com - Premium Hosting Solutions

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w końcu VPSa z ConnectSwitch. Póki co wszystko jest w porządku.

 

Dzięki wszystkim za pomoc :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×