Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość pzebracki

nk sypie errorami

Polecane posty

Gość RuFiK

hmm google nie próżnuje :) :)

ciekawe co na to zarząd nk :)

 

(zapewne po czasie to zniknie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

A nie lepiej skasować konto z tego portalu matrymonialno - pokemonowatego i zająć się np nauką obsługo SSH ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie śmieszą(żal mi ich) pokemony robiące zdjęcia przed lustrem z włączoną lampą błyskową ;) Albo Ci którzy wysyłają SMS żeby zobaczyć kto oglądał ich profil. A żeby wykupić dodatkowy transfer do galerii to trzeba być kompletnym idiotą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej mnie śmieszą(żal mi ich) pokemony robiące zdjęcia przed lustrem z włączoną lampą błyskową ;)

 

Tu się zgodzę...

 

 

A żeby wykupić dodatkowy transfer do galerii to trzeba być kompletnym idiotą...

 

A to niby czemu? Nie każdy ma chęć/możliwości/zdolności/itp. postawić galerię na własnym serwerze...

A za luksusy się płaci po prostu i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, mnie najbardziej irytują chłopcy w wieku 'przedprodukcyjnym', że tak to ujmę - którzy pokazują przed lustrem jacy to są umięśnieni. ;)

Ale widzicie, dobre takie miejsce jest - dzieci mogą się dowartościować, nawiązać nowe znajomości.

 

Ciekawią mnie jednak poczynania administratorów naszej-klasy oraz innych portali społecznościowych, a dokładniej to, co wymyślą, gdy już 'wszystko będzie wymyślone', hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

może za kilka lat może miesięcy będzie reportaż na TVN w programie "UWAGA" pt: "NK przeminęło z wiatrem " (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to niby czemu? Nie każdy ma chęć/możliwości/zdolności/itp. postawić galerię na własnym serwerze...

A za luksusy się płaci po prostu i tyle...

 

Tak, ale założenia portalu są chyba inne? To ma być serwis społecznościowy na którym chcą się "odnaleźć kumple z dawnych lat" a nie dzieciaki chodzące do tej samej klasy. Do tego żeby ktoś kogoś poznał wystarczy chyba jedno zdjęcie np. z paszportu.

Poza tym to już wcale nie rozumiem tych dzieci neo które zakładając konta jakieś pedofilii, na które jest teraz moda. Po co? Żeby się popisać przed kolegami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale założenia portalu są chyba inne? To ma być serwis społecznościowy na którym chcą się "odnaleźć kumple z dawnych lat" a nie dzieciaki chodzące do tej samej klasy. Do tego żeby ktoś kogoś poznał wystarczy chyba jedno zdjęcie np. z paszportu.

 

Zdjęcie z paszportu można wrzucić za free... A jak ktoś chce więcej... to czemu nie dać mu takiej opcji?

Podobnie i z podglądem kto podglądał - trzy ostatnie osoby są za free... a jak ktoś chce więcej, to why not?

N-K nie jest instytucją charytatywną... i jeśli widzi, że na czymś można zarobić, to to wykorzystuje.

IMO należy pogratulować im, ale cóż... zazdrość i czepialstwo to taka polska cecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie z paszportu można wrzucić za free... A jak ktoś chce więcej... to czemu nie dać mu takiej opcji?

Podobnie i z podglądem kto podglądał - trzy ostatnie osoby są za free... a jak ktoś chce więcej, to why not?

N-K nie jest instytucją charytatywną... i jeśli widzi, że na czymś można zarobić, to to wykorzystuje.

IMO należy pogratulować im, ale cóż... zazdrość i czepialstwo to taka polska cecha...

 

Zdecydowanie bardziej doceniałbym ich dzieło, jeśli byłby to ich własny, unikalny pomysł.

Póki co, to z tymi największymi serwisami jest jak z teleturniejami - wszystkie licencje/pomysły zapożyczone od kogoś.

Czy na prawdę musimy kopiować pomysły z zachodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie bardziej doceniałbym ich dzieło, jeśli byłby to ich własny, unikalny pomysł.

Póki co, to z tymi największymi serwisami jest jak z teleturniejami - wszystkie licencje/pomysły zapożyczone od kogoś.

Czy na prawdę musimy kopiować pomysły z zachodu?

 

No niestety jest jak jak mówisz. Ale kiedyś to musiał powstać skoro tego jeszcze nie było. Choć nie wiem jak byśmy się starali to chyba już nie znajdziemy pomysłu na serwis który już gdzieś kiedyś nie powstał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie bardziej doceniałbym ich dzieło, jeśli byłby to ich własny, unikalny pomysł.

Póki co, to z tymi największymi serwisami jest jak z teleturniejami - wszystkie licencje/pomysły zapożyczone od kogoś.

Czy na prawdę musimy kopiować pomysły z zachodu?

Skoro przynoszą konkretne dochody, to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najwyraźniej jestem posiadaczem niedzisiejszego modelu myślenia. :)

Nasza klasa jest o tyle pożyteczna, iż łączy pokolenia. Łatwo także zauważyć, że najszybciej zdobywają popularność serwisy, które są pożyteczne, czyli przykładowo: wikipedia, serwisy społecznościowe, redtube. :)

 

Jak wam się jednak wydaje, autorzy, przykładowo - naszej klasy - myśleli, że odniosą taki sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

Hmmm tak było zawsze czy jakieś zmiany ? Przykładowo jak pobiera się obrazek :D

Tue Dec 30 20:41:02 2008 Server: nkfs

 

Jak wam się jednak wydaje, autorzy, przykładowo - naszej klasy - myśleli, że odniosą taki sukces?

 

To by nie sprzedawali tego za 4mln ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej obrazki mieli chyba na nginx'ie...

Ostatnio znalazłem dosyć fajny wpis o naszej-klasie na jednym z blogów klik.

Dosyć ciekawe ujęcie, gdzie z częścią (jak nie całością) można się stuprocentowo zgodzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×