Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
R@fi

DA i system 64 bit

Polecane posty

Witam

 

 

mam do was takie pytanie mianowicie chcialbym na systemie Debian o procesorze 64 bit zainstalowac Panel Direct admin lecz gdy probuje go zainstalowac wykrywa mi ze mam system nie poprawny od kilku osob slyszalem ze nie da sie zainstalowac direct admina jesli ma sie taki procesor czy to prawda

 

jesli nie prosze o dokladne wytlumaczenie jak mam sobie zainstalowac oww panel z gory dzieki i pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrick

Tak DA nie daje wsparcia na ten system, przy 64 bitach wybierz centosa5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co powiem CI, że naprawdę różnie z tym bywa. Osobiście używam Debiana na 64 bitach na własnym serwerze (DELL R300) i sprawuje się dobrze wystąpiły tylko drobne problemy z SMTP. Jednak na serwerze OVH miałem problemy z Directadmiem na Debianie 64bit (Przypuszczałem, że to jakiś głupi patch ovh powoduje te problemy) suma summarum zainstalowałem DA na CentOS64bit, który jest oficjalnie wspierany przez DA o czym wspomniał Patrick.

Cóż ciekawe kiedy zaczną oficjalnie wspierać jakieś inne systemy 64bitowe aniżeli tylko CentOS5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DirectAdmin na Debian'ie 64-bitowym owszem działa, tylko nastręcza wielu niczym nie dających się wytłumaczyć losowego rodzaju problemów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×