Skocz do zawartości
Bad Guy

Liberalna hostingownia - hosting pod forum

Polecane posty

Witajcie. Zwracam się do Was z prośbą o pomoc i o poradę przy wyborze hostingu.

Opisze teraz swoje wymagania dotyczące planu hostingowego:

Potrzebuje shared hostingu, miejsce na dysku około 2 GB. Miesięczny traffic około 30 GB/mc lub więcej. Przynajmniej jedna baza danych SQL(ważne żeby nie było ograniczenia wielkości), możliwość podpięcia domen, dostęp do FTP, phpmyadmin, panel najlepiej direct admin. Najmilej widziana płatność miesięczna. I co najważniejsze potrzebuje hostingu pod forum o tematyce gsm z elementami warezu. Odpada więc większość polskich serwerowni. Gdyby ktoś z Was jednak miałby coś do zaproponowania dla mnie bardzo proszę o kontakt, interesują mnie również polecenia sprawdzonych zagranicznych hostingowni. Znalazłem w Google kilka malezyjskich sererowni jednak bez waszych opini to takie kupowanie kota w worku. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://prahost.com/shared-hosting.html

 

Aktualnie gdzie się hostujesz?

 

Aktualnie nigdzie po poprzedni serwer mi padł. Kupiłem kolejny serwer w firmie która jest tu dobrze znana jednak obsługa mnie olała i do dziś nie doczekałem się na wgrania backupu bazy przez ssh, a wgranie w inny sposób jest niemożliwe z powodu ograniczeń pma lub mulenia serwera. Ale nie o tym temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bigdump i wgrasz każdą bazę ( nawet takie powyżej 1gigabajta)

 

Dzięki za rade, na pewno zapoznam się z tym narzędziem ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×