Skocz do zawartości
gość8

Domena .pl w nazwa.pl

Polecane posty

W dniu 2007-01-31 zarejestrowałem domenę .pl w nazwa.pl w promocji za 12,08 PLN, w dniu 2008-01-31 przedłużyłem za 122 PLN. Teraz zbliża się kolejne przedłużenie. Muszę opłacić jeszcze u nich, czy mogę już przetransferować gdzieś, gdzie jest taniej? Pytam, bo nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu promocji, który wtedy zaakceptowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2007-01-31 zarejestrowałem domenę .pl w nazwa.pl w promocji za 12,08 PLN, w dniu 2008-01-31 przedłużyłem za 122 PLN. Teraz zbliża się kolejne przedłużenie. Muszę opłacić jeszcze u nich, czy mogę już przetransferować gdzieś, gdzie jest taniej? Pytam, bo nigdzie nie mogę znaleźć regulaminu promocji, który wtedy zaakceptowałem.

Hmm już raz przedłużałeś więc powinieneś móc uzyskac authino. Ale więcej Ci nie powiem,ponieważ nie korzystałem z nazwy. Może do boku napisz.

Teraz transfer .pl jest chyba wszędzie darmowy, więc polecam Ci np masternet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MasterNET ma najprawdopodobniej najtańsze odnowienia domen.pl ;)

2be.pl chyba teraz wszystkich pobiło?Rejestracje .pl ma za 9,90zł a odnowienie za 49zł. Więc... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

najprawdopodobniej nie znaczy na pewno ;) Dlatego nie pisałem na pewno tylko najprawdopodobniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Malas ale 49zł od stycznia, nie od teraz ;)

 

2BE.PL oferuje najniższe ceny odnowień na rynku! Zarejestruj dowolną polską domenę w okresie od 9 grudnia 2008 r. do 8 stycznia 2009 r.

 

Na pewno?;p

 

"Zarejestruj domenę .PL w grudniu

Za rok odnowisz ją za jedyne 49 zł!"

 

 

MasterNET.pl będzie miał prawdopodobnie odnowienie .pl w cenie 45zł netto od stycznia 2009 ;)

No i o to chodzi;]. Natychmiastowa reakcja na ruch konkurencji;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masternet będzie miał prawdopodobnie odnowienie po 45 zł po nowym roku, a 2be.pl na pewno po 49 zł w grudniu 2009. To jakie będzie miał na pewno odnowienia przez cały 2009 Masternet jest tak samo pewne jak ceny odnowień przez 11 miesięcy 2009r w 2be.pl i przez cały 2009r u pozostałych rejestratorów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×