Skocz do zawartości
patrykss12

Gdzie kupić serwer i domene?

Polecane posty

Mam zamiar otworzyć najpierw forum następnie portal i nie mogę się zdecydować jakiej firmy wybrać usługi hostingowe i gdzie kupić domenę...Łączna cena to 200zł ale to już jest max wszystkiego icon_zeby.GIF .Zastanawiałem się nad linuxpl.com i nad az.pl...

Od razu odpadają następujące firmy:

cal.pl

domena.pl

i inne nieuczciwe i źle działające hostingi...(przykro mi)

 

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Moje wymagania do serwera to:

-przynajmniej 2gb pojemności dysku FTP

-przynajmniej 10gb transferu miesięcznego

-szybko działający

-tani

-uptime 99.5%

-firma działająca od kilku lat żeby mnie w konia nie zrobili....

-MQSL

-cena nie może przekroczyć 200zł rocznie z domeną com.

-wiele innych ważnych czynników...

-żeby wytrzymał około 1000 użytkowników online(oczywiście w niedalekiej przyszłości...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do zakupu domenki zapraszam do firmy MasterNET.pl z ponad czteroletnim doświadczeniem na rynku usług webhostingowych.

Dzięki stosowaniu standardowych cen domen nie stosujemy wieloletnich umów oraz kruczków.

Rejestracja domeny następuje w ciągu paru minut dzięki szybkim płatnościom online.

 

Przy 1000 użytkowników online to wyłącznie mocny serwer dedykowany.

 

Naturalnie przemyślałeś dobrze wybór odpowiedniego skryptu forum oraz portalu (nie pod względem dodatków lecz wydajności)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@patrykss12 popatrz ilu jest gości na tym forum, a na shared nie stoi i przejrzyj na oczy :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystycznie na VPS/dedykowany przechodzi się przy >20 userach online (oczywiście mówię o interwale typu kilka sekund, a nie minut). Przy 500-1000 to jak wspomniał Adrian, moooocny dedyk :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znam stronę która wytrzymuje 250 userów w jednym czasie i jest na zwykłym serwerze dedykowanym...

W takim razie w pierwszym poście szukasz serwera?:

- shared

- VPS

- dedykowany

gdyż za 200zł rocznie? dostaniesz jedyne małego shared.

 

Dobra rada, poczytaj trochę forum ponieważ śmiem twierdzić, iż mylisz pojęcia i musisz się podszkolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz się pochwalić co to za strona? Chętnie sobie kupię taki hosting, który wytrzymuje 250 userów online dla forum (nieważne na jakim skrypcie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czemu już na wstępie odrzuciłeś ofertę www.cal.pl Korzystam z usług www.cal.pl i muszę powiedzieć, że jak dotąd jestem z tej firmy zadowolony. Mam tam wykupionych kilka domen i do tego serwer, który jak dotąd działa bez zarzutu.

 

Myślę, że jeszcze raz mógłbyś przemyśleć ich ofertę. Warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×