Skocz do zawartości
stu

[opinie] ziddio.pl

Polecane posty

Korzystajac z wyszukiwarki darmowych hostingów 0hosting.bee.pl natrafiłem na ofertę ziddio.pl. Czy ktos słyszał lub korzysta z ich usług.

 

Szukam tymczasowego hosingu dla serwisu(CMS i forum) który dopiero będę uruchamiał i póki co będzie służył bardziej wypozycjonowaniu domeny. W miare ze wzrostem zainteresowania przeniosę go na płatny hosting.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwery w Pensylwani, ale jakos nie mialem okazji na nich okazji natrafic :) Zainwestuj kilka groszy na rok i kup jakis maly platny host :) np. hekko z mojej stopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że serwery w Pensylwanii nie oznacza że jest to zły hosting. Hostingu nie ocenia się tylko po lokalizacji choć jest to jeden z ważnych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie :) Ale samo to ze jest za darmo daje wiele do zyczenia :) Mam na mysli olewanie sprawy przez adminow itp. A juz napewno przepelnienie serwera ... oraz inne sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzałeś? zanim się wypowiesz na jakiś temat to może sprawdź wpierw ich usługi. Ja widzę że nr g-g jest podany do kontaktu. A darmowy hosting i kontakt online? rzadkość. w Komercyjnym to standard.

 

 

Poza tym nie powinno się wypowiadać na usługi czyjeś z których się nie korzystało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz czy ja napisalem gdzies ze ich odradzam itp.? Napisalem ogolnie jak to wyglada ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś ogólnie jak to wygląda usługa darmowego hostingu. Może najpierw przetestuj czyjeś usługi a potem wypowiedz się na ich temat.

 

Wypowiadasz się tak jak byś testował usługi home a wypowiadał się o hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz, szukasz znowu pretekstu do jakiejs rozmowy ktora nie ma sensu ... Kozystalem (testowalem) z darmowych serwerow i dla tego mowie jak to na nich wygladalo ... przynamniej z mojej strony. Zakonczmy ta rozmowe, jak chcesz sie wyklucac co do moich wypowiedzi czy sa czyms poparte itp. zapraszam do prywatnego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli tak jak mówiłem wypowiadasz się na temat czyiś usług nie testując ich. To że testowałeś inne darmowe hostingi nie znaczy że wszystkie tak samo mają. Oczywiście nawet płatne hostingi robią to co napisałeś więc reguły nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz, zgadzam sie z toba ze nie wszystko jest takie same ... Jednak jestem na 100% pewien ze bardziej jest oplacalne dac kilka zloty na rok niz meczyc sie z darmowym hostingiem...

 

8. Dostawca Usługi może zaprzestać świadczenia Usługi lub zawiesić jej świadczenie do odwołania, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych utraci możliwość jej świadczenia.

 

Samo to odstrasza przynajmniej mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scz, zgadzam sie z toba ze nie wszystko jest takie same ... Jednak jestem na 100% pewien ze bardziej jest oplacalne dac kilka zloty na rok niz meczyc sie z darmowym hostingiem...

 

8. Dostawca Usługi może zaprzestać świadczenia Usługi lub zawiesić jej świadczenie do odwołania, jeżeli z przyczyn od niego niezależnych utraci możliwość jej świadczenia.

 

Samo to odstrasza przynajmniej mnie :)

 

 

http://ziddio.pl/forum/pozostale-problemy/o-ziddio-pl/

 

było już na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o to mi chodzilo :) ale to ze serwer zostal oplacony na rok nie daje pewnosci ze interes sie nie zwinie ... zreszta nie widze sensu rozmowy, poniewaz nie mam zamiaru "udowadniac" ze ten hosting to jakas porazka bo nie mam do tego podstaw ... wyrazilem swoje zdanie i koniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory że odświeżam ale natrafiłem na ten wątek przypadkowo. Korzystam z usług darmowego hosting już od dość dawna i jestem bardzo zadowolony. Miła pomoc na forum i GG. Na serwerze mam kilkanaście swoich stron, nigdy nie miałem żadnych problemów, wszystko chodzi szybko i sprawnie. Polecam w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matt,

do Hekko nic nie mam bo nie testowałem :) - z właścicielem rozmawiałem, jak najlepsze wrażenia - ale będąc na miejscu potencjalnego klienta

raczej bym twoich "rad" nie posłuchał: nie znasz hostingu a się wypowiadasz - na podstawie tego samego toku myślenia to do dziś nie byłoby ani mnie ani polecanego przez Ciebie Hekko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Edart

To masz zaplon :) hehe, ale na powaznie juz mowilem, nie przepadam za darmowymi uslugami bo ja wychodze z zalozenia ze za darmo nie ma nic ... A jak jest to tylko na chwile ... Oczywiscie nie jestem w stanie powiedziec ze ten hosting jest "bee", a ten "good" poprostu wyrazam swoje zdanie :) Wracajac jesli jednak ziddio.pl bedzie dzialalo na "poziome" przez caly czas to gratuluje bo brakuje czegos takiego w PL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież reklama nie jest jedyna rzeczą na której można zarobić?! Wiec to że nie ma reklam nie oznacza że nie ma zysków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiadomo że każdy walczy o pozycje,

googiel to połowa sukcesu, tak jak dawniej dobre perfumy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

scz założyłem konto u ciebie lecz wchodząc do:

 

https://ziddio.pl/manager/

 

załapuje brak serwera

 

Firefox nie może nawiązać połączenia z serwerem ziddio.pl. Działa bez https, zmień linkowanie po rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×