Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Guitar Guy

Rydzyk: "Uczymy się Internetu!"

Polecane posty

By tylko nie pomyśłał o swoim DataCenter w Toruniu ... ;)

 

jestem załamany :) (jestem z Torunia i nie wiem czy się wstydzić, czy odcinać się od tego.

 

btw. przejeżdżałem koło tego całego zjazdu moherowych beretów, jeny toć to armia, z transparentami, flagami i lekką bronią białą(laski) trzeba :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AceDude
By tylko nie pomyśłał o swoim DataCenter w Toruniu ... ;)

Obsmarkałem się. Nie rób tak więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początek to nie Rydzyk tylko ojciec Rydzyk. Gówniarski tytuł tematu. Co do "interesów" tego duchownego to dla mnie jest jedną z nielicznych osób w Polsce, które potrafią coś zrobić. Oczywiście dla tvn-ów i ogłupionych przez nie ludzi to szarlatan który hipnotyzuje starsze panie aby wpłacały mu kasę. Powielanie błędów, powtarzanie głupot. Odnośnie serwerowni to przynajmniej byłaby pewność, że takie przedsięwzięcie wyjdzie i się uda. Rozumiem, że od księdza tak jak od premiera oczekują niektórzy czekania na cuda a nie realnych działań ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drażliwy temat. Osobiście nie pałam do ojca Rydzyka żadnym radosnym odczuciem. Śmiało mogę powiedzieć, że w moim odczuciu jest złym człowiekiem i może mimo swoich możliwe dobrych zamiarów potrafi tym starszym niekiedy biednym ludziom wyrządzić krzywdę w różnym tego słowa znaczeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Amator prosze Cie ... Kazdy ma swoj poglad na swiat ... Ja akurat "Rydzyka" nie lubie za "wykorzystywanie" naiwosnosci starysz osob i ich wiary ... Zrobil sobie z tego biznes ... Fakt podziwam go za pomyslowosc ale nic wiecej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde.... o_O

 

Jak mohery nauczą się internetu, to PiS tylko zyska i będzie mieć szansze wygrać wybory.

Bo szansą dla Tuska jest wprowadzenie głosowania przez internet.... no, ale jak berety dostaną do rąk własnych myszki... ŁO MASAKRA :/

 

 

**** konwenanse :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niedlugo ludzie beda mieszkali w mieszkaniach 10na10m z komputerami i nie beda wogole z domu wychodzic ... A jak ktos bedzie chcial brac slub lub bierzmowanie itp. dostanie to mail`em :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w jaki sposób zakonnik może robić interes. Ta osoba nie jest księdzem w dosłownym tego słowa znaczeniu, to jest zakonnik, on nie może posiadać własnego majątku. Całe te imperium, jak to nazywa tvn, należy do zakonu a nie do jednej osoby. Mam nadzieję, że na tym forum idiotów nie ma i nie wierzą w te maybachy i śmigłowce? Co do krzywdy jaką wyrządza o. Rydzyk, to może ktoś mnie uświadomi o jaka krzywdę chodzi? Pewnie o taką, że daje sens życia starszym schorowanym osobom. Bo chyba znowu nikt nie wierzy w te opowiastki o emerytkach co przepisują na Rydzyka mieszkania? Co do wyborów i PiS-u to logiczne jest, że jeśli się wcześniej nie rozpadnie to wygra w końcu któreś wybory. Przeciez to partia populistyczna jak każda inna (Samoobrona, PO!, LPR, SLD). Wszystko to jedno i to samo, do niczego się nie nadaje. Tylko dyktatura jest wyjściem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwolennik o.Rydzika :P Będzie walczyć o swoje jak Greanpeace.

My o kozie, oni o wozie :P

 

 

Rydzik niech siedzi sobie tam w klasztorze, zakonie, kościele, czy gdzie tam, a nie robi interesy na wszystkim co popadnie. jest księdzem, a nie biezneswoman w czarnej sukience!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że o. Rydzyk jest w zakonie Redemtorystów. Ten zakon został powołany do szerzenia edukacji nowoczesnymi metodami. Jeśli radio, telewizja, szkoła to nie nowoczesne metody to ja już nic nie wiem. Poza tym, tak na zdrowy rozum, pomyślcie. Gdyby wśród tych wszystkich bzdur co o nim wypisują było choć ziarnko prawdy to już dawno by go załatwili. Po prostu gość jest czysty i już. Odnośnie mnie i czy jestem zwolennikiem i kogo, to od kilku lat nie byłem w kościele choć uważam się w jakimś stopniu za wierzącego. Po prostu denerwują mnie aparatczykowie którzy uwłaszczyli się na państowym majątku i rżną teraz wielkich biznesmenów. Jeden dostał od ojca agenta milion dolców, drugi dorobił się na przeworzeniu darów z Niemiec do Polski itp, itd. jak ktoś mówi o tym głośno, a tak robi o. Rydzyk, to wiadomo, że idzie kontra. Normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w sumie ja osobiście jestem za nauką osób starszych obsługi komputera oraz internetu (o ile internet można "obsługiwać").

 

Kwestia pozostaje taka dlaczego on do tego nawołuje i czy on sam potrafi posługiwać się tym medium..

Tego się chyba nigdy nie dowiemy :P.

 

Co do kolokacji, w sumie fajny pomysł - nie musieli by ochrony wynajmować. Kolejne budżetowe ovh z otwartymi oknami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poznalem 2 osoby ktore przekazaly niezla kase na rydzyka...

skoro zakonnik (nie bede pisal ojciec bo wg mnie nie wypada...) rydzyk jest taki dobry to niech sie rozliczy z pieniedzy ktore zebral na stocznie gdanska...

wosp robi przekrety ale przynajmniej sie z kasy rozlicza...

 

i na co komu trojany itp

rydzyk powie o 19 wejsc na tvn.pl i ddos murowany xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rydzyk powie o 19 wejsc na tvn.pl i ddos murowany xD

 

Najss, albo założy konto w google ads i będą mu nabijać $ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N3T5kY

IMO nie dadzą mu konta bo grupa odbiorców jest inna niż wymaga tego Google :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poznalem 2 osoby ktore przekazaly niezla kase na rydzyka...

skoro zakonnik (nie bede pisal ojciec bo wg mnie nie wypada...) rydzyk jest taki dobry to niech sie rozliczy z pieniedzy ktore zebral na stocznie gdanska...

wosp robi przekrety ale przynajmniej sie z kasy rozlicza...

 

i na co komu trojany itp

rydzyk powie o 19 wejsc na tvn.pl i ddos murowany xD

 

Nie wiesz co zrobiłz kasą na stocznie? Kupił maybacha i śmigłowiec. Poza tym ma własną wyspę na Karaibach gdzie zabawia się z panienkami w wakacje. :P Ludzie, zacznijcie myśleć samodzielnie. Kasa na stocznie poszła na radio. Po zbiórce i niewypale z ratowaniem stoczni na antenie radia przez pół roku bębniono, żeby zgłaszać się po kasę jeśli ktoś chce jej zwrotu. Informowano, że to co zostanie pójdzie na radio. Oczywiście było wymagane poświadczenie wpłaty, a jak wiadomo podczas zbiórek najczęściej wrzuca się do puszki. Problem w tym, że nie można nic na o. Rydzyka znaleźć i wymyśla się takie rzeczy na siłę. Znaleźli trzy osoby ( więcej nie widziałem nawet w tvn-ie), które jakoby wpłaciły i nie dostały zwrotu. Trochę znam życie i nie wierzę w te tvn-owskie brednie. Co do stwierdzenia, że poznałeś dwie osoby które jakoby wpłąciły na Rydzyka, to przy każdej dyskusji w internecie na ten temat, zawsze ktoś pisze to samo. Poznał jakieś osoby, pewnie wykorzystane, Rydzyk działa tak jak Kaszpirowski itd, itp. Włączcie radio i posłuchajcie jakiejś audycji. Czasami są one na takim poziomie intelektualnym i technicznym, żebyście z krzeseł pospadali (geotermia, ekonomia, informatyka, fizyka). Występują profesorowie z całego świata, z osiągnięciami, nawet nie kojarzeni jako będący z opcji katolickiej. Polecam rozmowy niedokończone, po 21.40. Najpierw posłuchajcie a potem piszcie głupoty. Najczęściej najwięcej do powiedzenia mają osoby, które mają najmniej wiadomości na dany temat.

 

P.S. Kiedyś też myślałem tak jak niektórzy w tym temacie. Na studiach mieszkałem w akademiku z gościem, który słuchał radia (oczywiście nie audycji religijnych tylko rozmów niedokończonych). Akurat była audycja z Bukowskim, nie 15min jak w tvn-ie, tylko 2h przed północą i 2 po. Do radia dzwonić może każdy, często pojawiają się wyzwiska na antenie. Zadzwońcie do tvn-u czy was wpuszczą na żywo albo do tok-fm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

amator, TVN ma codziennie szkło kontaktowe, tam można zadzwonić i pogadać na zywo, choć jest ciężko się dobić. A ojciec dyktator niech się lepiej zajmie udzielaniem ślubów, a nie robieniem interesów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK, jak zwykle każdy zostanie przy swoim. :P

 

Co do szkła kontaktowego to jest to program moderowany-to taka informacja gdybyś nie wiedział. Dzwonisz, podajesz nazwisko i adres, co chcesz powiedzieć i dopiero wtedy łaskawie może dopuszczą Cię na antenę. Nikogo nie wyzwiesz bo mają twoje dane. U ojca dyktatora dzwonisz na żywo i nawet zdążysz wyzwać go od różnych zanim najpierw prowadzący Ci przerwie i będzie starał się Ci pewne rzeczy wytłumaczyć a w ostateczności rozłączy. To taka mała różnica. Co do interesów, to powtarzam, zakon redemtorystów jest do takich celów powołany. Oni mają działać nowoczesnymi metodami. Tak dla informacji, to odwołują się do przykładu o Kolbe, który przed wojną wydawał kilka gazet. Wtedy też to był szok, że ksiądz zamiast klepać różaniec robi coś z duchem czasu. Na koniec definicja słowa interes. Dla mnie interes to jakieś działanie mające na celu osiągnięcie korzyści materialnych. W przypadku redemtorystów tego nie ma. Zakon jest organizacją non-profit. Rozumiem, że wmówiono ludziom, że to wszystko to własność o. Rydzyka, ale inteligentne osoby powinny myśleć racjonalnie. Człowiek stworzył to od zera, więc wiadomo, że będzie to istnieć i rozwijać się dopóki on to będzie prowadził. Tylko po nim i pewnie całe imperium się posypie. Podobnie jest z J. Owsiakiem i jego inicjatywą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, mów co chcesz, ale mieszanie w mózgach starszym ludziom, że mają oddać ile się da z i tak nędznych emerytur/rent tylko po to, żeby koleś zasuwał samochodem za pół miliona (czy tam więcej) zł to jest paranoja. Stworzył coś od zera na podstawie naiwności starszych ludzi. Dla mnie ten dyktator nie różni się niczym od ludzi-hien, którzy okradają staruszki lub sprzedają im masaże/filtry do wody/garnki/pościele ip. za xxxx zł i później ścigają ich komornikami. Ale nie mnie go osądzać (nie mylić z własnym zdaniem), zrobi to ktoś inny w swoim czasie :mellow:

 

Co do wolności słowa - odsyłam do przepisów. To że takie hasło istnieje, to wcale nie znaczy, że możesz sobie WSZYSTKO mówić. Bardzo dobrze, że moderują - bo gdyby mnie nazwali np. głupim ch** itp. to na pewno chciałbym dochodzić swoich praw, a takie dane by to znacznie ułatwiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Kiedyś też myślałem tak jak niektórzy w tym temacie. Na studiach mieszkałem w akademiku z gościem, który słuchał radia (oczywiście nie audycji religijnych tylko rozmów niedokończonych). Akurat była audycja z Bukowskim, nie 15min jak w tvn-ie, tylko 2h przed północą i 2 po. Do radia dzwonić może każdy, często pojawiają się wyzwiska na antenie. Zadzwońcie do tvn-u czy was wpuszczą na żywo albo do tok-fm.

To przecież nie żadna "pochwała".

Jak podam swój telefon i każdy będzie się mógł do mnie dodzwonić, a ja udostępnie w księdze gości jego wypowiedź, to będę super elo ziom jak Rydzyk? :mellow:

 

 

Zamykam temat, bo do niczego nie prowadzi. Jest OffTopic, a na główny temat chyba wszyscy się wypowiedzieli, skoro cisza w nim.

Temat zresztą bardzo drażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

×