Skocz do zawartości
Davi

Zdjecia na aukcje allegro

Polecane posty

Witam,

Mam taki problem wystawiam duzo aukcji dziennie okolo 30 . I czesto zdarza sie tak ze biore link zdjecia z hurtowni danego przedmiotu.A po czasie patrze na aukcje i jest zmieniony link do zdjecia pod linkiem ktory dalem na aukcje jest np. baner nie kupuj od tego kupujacego itd.

 

No i tu dla was pytanie jak obejsc taka sytuacje???

 

 

 

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A te hurtownie czy osoby wyraziły zgodę na linkowanie do swoich zasobów tj. obrazków?

 

Musisz posiadać własne zdjęcia i najlepiej np na własnym serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo latwo to ominac, np poprzez zaprzestanie kradziezy! placisz tym stronom za zuzyty transfer? masz prawa do zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz prawa do zdjec?

 

Sądząc po tej wypowiedzi

 

A po czasie patrze na aukcje i jest zmieniony link do zdjecia pod linkiem ktory dalem na aukcje jest np. baner nie kupuj od tego kupujacego itd.

 

To chyba nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj jak hotlinkowanie jest wlczone a zawyczaj to tylko pozostaje ci wgrywanie zdjec na swoj serwer i z tamtad kopowanie tez w sumie malo legalne ale napewno zdjecia beda dzialac. W sumie nei dziwie sie tym ludzia ze wylanczaja obrazki jak tak kazdy po obrzku zabire sobie na swoja aukcje to ile to trafiku idzie w niebo ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam rzucić okiem na ten wykop i cieszyć się że nie skończyło się podobnie:)

 

http://www.wykop.pl/link/117295/dlaczego-n...pisow-aukcji-18

 

Jest takich jeszcze wiele podobnych sytuacji. Na prawdę nie ma co się dziwić osobom hostującym obrazki - kradzież obrazków, wykorzystywanie czyjegoś łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

150 gb poszlo mi w kosmos jak znana strona podlinkowala u mnie jakis freewarowy soft. niby nic wielkiego, w koncu przeciez nic zlego nie zrobili nie? tylko ze ja musialem doplacac za dodatkowy transfer... i co, wloczyc sie po sadach? takze jak widze takich "ziomali" co to kabinuja jak konie pod gorke to mnie trafia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko skopiowanie obrazka i wgranie go na wlasny serwe ri placenei za ten serwer, ewentualnie pozostaj takie serwisy jak fotosik itp gdzie za friko mozna sobie obrazki powgrywac.

 

Ja tez nie jestem za kopiowaniem obrazków, ale jak już kopiujemy to nie idzmy na latwizne .. i nie rwijmy komus trafiku, gdyz czesto ludzie za ten transfer placa i to spora kase .

 

JA mialem podobna sytuacje na pobieraniu plikow od kiedy wlaczylem hotilnowanie transfer spadl o 30 giga a wzrosla za to odwiedzalnosc strony, gdyz kazdy kto chce pobrac plik musi wejsc na strone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×