Skocz do zawartości
is_wm

Mbanku problemy :)

Polecane posty

Tyle się narzeka na hostingi, za xx zł miesięcznie, że "coś nie działa". Tymczasem polski gigant - mbank ma od 3 dni notoryczne problemy z obsłużeniem swoich klientów. Często dopiero setne odświeżenie strony daje możliwość logowania. Klienci są mocno sfrustrowani...

 

http://www.mbank.pl/forum/search.html?f=1&...mp;dat_dor=2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się narzeka na hostingi, za xx zł miesięcznie, że "coś nie działa". Tymczasem polski gigant - mbank ma od 3 dni notoryczne problemy z obsłużeniem swoich klientów. Często dopiero setne odświeżenie strony daje możliwość logowania. Klienci są mocno sfrustrowani...

 

http://www.mbank.pl/forum/search.html?f=1&...mp;dat_dor=2008

 

biedacy.. nie płacą nic za obsługę, przelewy, kartę visa electron itd i jeszcze mają czelność płakać.. :P

Sam mam konto w mbanku i używam go intensywnie.. właśnie w tym momencie nie działa.. no ale wiem, że za 10-20 minut będzie tyrać...

No cóż każdemu może się zdarzyć... :PP

 

Zwłaszcza dynda mi jak nic za to nie płacę.. (nie licząc karty VISA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja loguję się codziennie i jeszcze problemów nie miałem. Jak na warunki które oferuje mBank to jestem w stanie im wiele wybaczyć. Jedyne co mnie interesuje to niskie koszta i zgadzające się saldo na koncie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja żadnych problemów nie mam od początku swojej przygody z mbankiem..Ostatnio tylko hasła sms nie chciały dojść..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście widzieli ile razy INTELIGO ma przerwy xD

Nawet mój tata jest na nich wkurzony. Bo korzysta z komputera/neta 3 razy w miesiącu i zwykle raz na miesiąc jak siada mają przerwę :) Czyli dla niego mają 33% downtime, a to już spoooooro jak na bank :P

 

A ja - zero problemów z mBank :]

 

Szkoda, że nie można wybierać swoich prywatnych wzorów na karcie mBank :) fajnie by było... <marzy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hm. nie mialem problemow z mbankiem, za to widze na kazdym znanym i forum temat o nim :P niemniej faktycznie w tym momencie mi sie nie wczytal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Ostatnio Inteligo nie działało przeszło dwa dni, tzn działało ale tak muliło że dostałem cholery, akurat jak opłacałem domene...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym macie? Chodzi że aż miło. Na stronie mbanku (zwykłej) nawet ledwo możemy zauważyć ikonkę doczytywania dla ajaxa, to samo na transakcyjnym. Z tego co widzę forum mbanku tylko muli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wy z tym macie? Chodzi że aż miło. Na stronie mbanku (zwykłej) nawet ledwo możemy zauważyć ikonkę doczytywania dla ajaxa, to samo na transakcyjnym. Z tego co widzę forum mbanku tylko muli.

 

szybko działać to mi też działa ale..:

Przepraszamy, ale obecnie nie ma możliwości logowania do internetowego serwisu transakcyjnego.

Powtórna próba logowania będzie prawdopodobnie możliwa po upływie 10 minut. Jeśli pozostaniesz na tej stronie, Twoja przeglądarka automatycznie wyświetli formatkę do logowania po upływie 10 minut, pod warunkiem, że logowanie będzie możliwe.

Za niedogodności związane z oczekiwaniem na możliwość zalogowania serdecznie przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mBank to w ogóle ma zabawne problemy z tego typu rzeczami, ostatnio zapomnieli zapłacić za domenę mikrofirmy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Active-Hosting

bzwbk brak smsa za potwierdzenie przelewu z 10 raz.... coś dziś masakra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bzwbk brak smsa za potwierdzenie przelewu z 10 raz.... coś dziś masakra :)

a tu mowa o bzwbk?

 

 

 

is_wm:

Mi jeszcze nie działa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RuFiK

Łódź budynek obok RT ok 300 delli oraz ok 250 ibm'ów :P

znam ilosc, specyfikacje juz nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj robiłem przelew z Mbanku, sms przyszedł. Kiedyś miałem problem z kontem żony w BZWBK chyba z 3 sms przyszły po 5 minutach :P i mnie wylogowało. Najlepiej lubię konto w BZWBK, w firmie i w domu używam tokena (urządzenie podobne do małego kalkulatorka) koszt jednorazowego zakupu 70 zł. Jedyny problem, że trzeba go mieć przy sobie w momencie dokonywania przelewu ( podobnie jak komórkę :P ). Mam jeszcze konto w Deutsche Bank PBC tam jest karta TAN z kodami (podobna do karty platniczej, można ją w portfelu nosić), ale działanie DB mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×